Siatkarze z Jastrzębskiego Węgla wrócili do pracy. Mają nowego trenera, nowych kolegów oraz cele, które będą chcieli zrealizować w nadchodzącym sezonie. Wiedzą, że czeka ich ciężka praca, bo o tym samym marzą również inne siatkarskie drużyny.

2014-08-18 05:00 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
0

Ukochali brąz. Jastrzębie trzecią drużyną Plus Ligi!

Po sobotniej porażce nie było łatwo - mówią w szeregach Jastrzębskiego Węgla. Mimo tego, Łasko i spółka odnieśli w niedzielę trzecie zwycięstwo z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i zdobyli brązowe medale Plus Ligi.

2014-04-28 07:32 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel: nic za darmo. brązowe medale coraz bliżej

Po dwóch setach drugiego meczu o brąz Plus Ligi, zawodnicy Jastrzębskiego Węgla mogli być już myślami pod prysznicem. Potem spotkanie nabrało jednak rumieńców, które trudno było przewidzieć.

2014-04-24 07:52 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski pokonuje ZAKSĘ

Jastrzębski Węgiel pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w pierwszym meczu o brązowy medal Plus Ligi. O zwycięstwie naszej drużyny zadecydował tie-break.

2014-04-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Mariusz Wlazły nie miał problemów z jastrzębskim blokiem
0

Jastrzębie dużo słabsze od Skry. Nie zagra w finale

Bezradność towarzyszyła dzisiaj zawodnikom Jastrzębskiego Węgla. Rozczarowali wszyscy. Nie wygrali nawet jednego seta. Porażka 0:3 na własnym boisku oznacza brak awansu do finału Plus Ligi.

2014-04-13 17:14 Autor: mkor
Mariusz Wlazły odegrał kluczową rolę w tym meczu - co do tego są zgodni niemal wszyscy
0

Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy półfinał. Dziś weźmie rewanż?

- W ostatniej fazie meczu decydująca okazała się zagrywka - powiedział po przegranym 2:3 meczu półfinałowym ze Skrą Bełchatów kapitan Jastrzębskiego Węgla - Michał Łasko. Jastrzębski przegrał mimo, że prowadził już w tym spotkaniu 2:1. Dzisiaj okazja do rewanżu.

2014-04-07 00:00 Autor: mkor, źródło: JW, Plus Liga
Częściej będziemy oglądać takie obrazki...
0

Co to będzie za starcie! Jastrzębski vs. Skra

Żarty na bok. Po pewnym wyeliminowaniu Cerrad Czarnych Radom, teraz Jastrzębski Węgiel zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Stawką będzie finał mistrzostw Polski.

2014-04-02 00:00 Autor: mkor
W półfinale Jastrzębski Węgiel ograł Asseco Resovię Rzeszów
0

Jak Jastrzębski Węgiel przegrał Puchar Polski

Sił na wyrównaną walkę starczyło tylko na dwa sety. Jastrzębski Węgiel przegrał w finale Pucharu Polski z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 17:25). Mecz rozegrano w Zielonej Górze.

2014-03-17 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Drużyna Roberta Prygla nie była w stanie nawiązać równorzędnej walki z naszymi zawodnikami
0

Jastrzębski przypieczętował awans. O finał zagra z...

Trzecie zwycięstwo w starciu z Cerrad Czarnymi Radom odniosła drużyna Jastrzębskiego Węgla, która jednocześnie dopełniła formalności i awansowała do 1/2 finału. Tym razem zespół Lorenzo Bernardiego wygrał na wyjeździe 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Kubiak.

2014-03-14 00:00 Autor: mkor, źródło: Plus Liga
Siatkarze z Radomia byli bezradni wobec gry naszej drużyny
0

Jastrzębski Węgiel deklasuje w drugim meczu play off

Jastrzębski Węgiel po raz drugi pokonał Cerrad Czarnych Radom 3:0 w drugim meczu fazy play off o miejsca 1-8 PlusLigi. Wygląda na to, że jastrzębianie jak najszybciej chcą mieć ćwierćfinał za sobą. Kolejną dobrą partię rozegrał kapitan drużyny - Michał Łasko. MVP meczu został jednak Michał Kubiak.

2014-03-07 00:00 Autor: mkor, źródło