Michał Łasko

archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm
0

Pierwszy krok postawiony. Jastrzębski - Rennes 3:0

Od zwycięstwa w trzech setach rozpoczęli zmagania w Pucharze CEV siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Kibicom w pamięci zapadnie przede wszystkim drugi set. Gospodarze przegrywali w nim już 10-cioma punktami, ale mimo to zdołali go wygrać

2012-10-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
0

Jastrzębski Węgiel niespodziewanie przegrywa w Warszawie

Już w 2. kolejce Plus Ligi siatkarze Jastrzębskiego Węgla zanotowali pierwszą porażkę. Podopieczni Lorenzo Bernardiego ulegli na wyjeździe AZS Politechnice Warszawskiej 1:3.

2012-10-14 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski zwycięża w pierwszym meczu sezonu

Jastrzębski Węgiel nowy sezon rozgrywek w PlusLidze rozpoczął zwycięstwem 3:0 nad Effectorem Kielce.

2012-10-06 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
Michał Łasko został wybrany najlepszym atakującym imprezy
0

Jastrzębski Węgiel drugi w Rzeszowie

Jastrzębski Węgiel zajął drugie miejsce w rozgrywanym w Rzeszowie III Memoriale im. Jana Strzelczyka. Wygrała Resovia, trzecie miejsce zajął Generali Unterhaching, a czwarte Fenerbahce Stambuł.

2012-09-25 00:00 Autor: gs
1

Jastrzębski Węgiel stawia na Akademię Talentów

Akademia Talentów i nowy sezon siatkarski były tematem konferencji prasowej Jastrzębskiego Węgla, która odbyła się wczoraj w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

2012-09-20 06:00 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
0

Czterech zawodników Jastrzębskiego na igrzyskach

Aż czterech zawodników i jeden trener będzie reprezentowało Jastrzębski Węgiel podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Taka sytuacja w historii naszego klubu, ale i Jastrzębia-Zdroju będzie miała miejsce po raz pierwszy.

2012-07-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Russell Holmes (w środku) był najepiej blokującym zawodnikiem Klubowych Mistrzostw Świata
0

Russell Holmes zostaje w Jastrzębiu

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował dziś o przedłużeniu kontraktu z Russellem Holmesem.

2012-05-14 00:00 Autor: gs
Kontrakt z Michałem Łasko został przedłużony o dwa lata
0

Jastrzębski Węgiel: Łasko zostaje. Bartman i Rusek odchodzą

Michał Łasko wciąż będzie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla. Zarząd klubu poinformował dziś, że kontrakt z atakującym został przedłużony o kolejne dwa lata. Natomiast z jastrzębską drużyną rozstają się Zbigniew Bartman i Paweł i Rusek, z którymi kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

2012-05-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.