Michał Masny

Jastrzębski Węgiel wygrał 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn w II kolejce Plus Ligi
0

Jastrzębski Węgiel po raz kolejny zwycięża w tie-breaku

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wygrali drugi mecz w bieżącym sezonie Plus Ligi. Spotkanie z Indykpolem AZS Olsztyn ponownie rozstrzygnął tie-break, a MVP został Michał Masny.

2015-11-09 10:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel, mat. pras.
0

Walczyli do końca, ale ostatecznie są poza podium Plus Ligi

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali walkę o brązowy medal mistrzostw Polski. W decydującym meczu ulegli w Bełchatowie Skrze 3:1 (19:25, 25:23, 29:27, 25:23).

2015-05-07 08:20 Autor: mkor
Zbigniew Bartman
0

Świetny start siatkarzy w Lidze Mistrzów

Z kompletem zwycięstw, bez straty seta, Jastrzębski Węgiel prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów. W II kolejce ekipa Roberto Piazzzy bez problemu ograła mistrzów Bułgarii - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 3:0. I to grając bez swojego lidera.

2014-11-20 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Zacięty mecz w Warszawie. Jastrzębski górą

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:2 drużynę AZS-u Politechniki Warszawskiej. Mecz był wyrównany, losy zwycięstwa do końca się ważyły, a obie ekipy spędziły na parkiecie blisko trzy godziny.

2014-11-10 08:50 Autor: mkor, źródło: JW
1

Co za mecz! Jastrzębski wygrywa grupę LM

Świadkami fanastycznego widowiska byli fani zgromadzeni wczoraj na meczu Jastrzębskiego Węgla. Nasz zespół pokonał 3:2 Halkbank Ankara i zajął pierwsze miejsce w grupie F siatkarskiej Ligi Mistrzów.

2013-12-19 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW