PlusLiga

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla sprawili swoim kibicom przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Resovią

Dwa łatwo wygrane sety, wyraźna porażka w trzecim i emocjonująca końcówka. Taki przebieg miało spotkanie Jastrzębskiego Węgla z Asseco Resovią Rzeszów. Ostatecznie jastrzębianie zwyciężyli 3:1 i zagwarantowali sobie czwarte miejsce na półmetku rundy zasadniczej.

2011-12-17 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Kibice Jastrzębskiego Węgla mają nadzieję, że ich zespół sprawi im w sobotę przedświąteczny prezent
0

Jastrzębski Węgiel podejmuje Asseco Resovię

Po zwycięstwie nad liderem z Kędzierzyna przed siatkarzami Jastrzębskiego Węgla kolejny trudny sprawdzian. W najbliższą sobotę podopieczni Lorenzo Bernardiego podejmą na własnym parkiecie sąsiada z ligowej tabeli - drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Początek spotkania w sobotę o godzinie 14:30.

2011-12-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Vinhedo poprowadził Jastrzębie do zwycięstwa z ZAKSĄ.
0

ZAKSA pokonana we własnej hali!

Jastrzębianie jako pierwsi w tym sezonie pokonali ZAKSĘ Kędzierzyn wygrywając 3:2. MVP spotkania został rozgrywający Jastrzębskiego Węgla, Vinhedo.

2011-12-10 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Sam Michał Łasko nie był w stanie powstrzymać Mistrzów Polski
0

Skra deklasuje Jastrzębski Węgiel

Nie takiego wyniku meczu spodziewali się kibice którzy przyszli zobaczyć spotkanie pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Skrą Bełchatów. Jastrzębianom udało się wyrwać Mistrzom Polski tylko jednego seta, a MVP spotkania został Mariusz Wlazły.

2011-11-05 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (zapowiedź)

Już w najbliższą sobotę siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą podejmować we własnej hali Mistrza Polski, drużynę Skry Bełchatów. Czy podopiecznym Lorenzo Bernardiego uda się pokonać naszpikowaną gwiazdami ekipę Skry?

2011-11-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dotkliwa porażka w Kielcach

Drugiej w sezonie porażki doznali siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W Kielcach ulegli Fartowi 3:1.

2011-10-30 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Bydgoszcz zatrzymana we własnej hali

Ważne punkty z Bydgoszczy przywieźli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W zaległym spotkaniu 3. kolejki pokonali Delectę Bydgoszcz 3:2.

2011-10-26 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Kolejne trzy punkty Jastrzębskiego Węgla

Trzecie z rzędu zwycięstwo w PlusLidze odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Po cztero-setowym pojedynku pokonali AZS Olsztyn 3:1. MVP spotkania został kapitan Jastrzębia, Zbigniew Bartman.

2011-10-22 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: udany powrót na ligowe parkiety

Jastrzębski Węgiel 3:0 pokonał beniaminka PlusLigi z Gdańska. W Ergo Arenie zdecydowanie lepiej zaprezentowali się goście dzięki czemu udanie powrócili do rozgrywek ligowych po występie na Klubowych Mistrzostwach Świata.

2011-10-18 10:00 Autor: Mateusz Matkowski