PlusLiga

Pomarańczowi
0

Pomarańczowi "urwali" punkt mistrzowi Polski

W meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel zmierzył się na własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w tie-break’u.

2017-02-11 14:05 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
PlusLiga: jastrzębianie lepsi od ekipy z Będzina
0

W meczu 20. kolejki siatkarskiej PlusLigi drużyna Jastrzębskiego Węgla pokonała na wyjeździe zespół MKS-u Będzin i awansowała tym samym na 3. miejsce w tabeli.

2017-02-08 21:05 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
PlusLiga: JW przywiózł komplet punktów z Bielska-Białej
0

W miniony poniedziałek siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali zaległy mecz 18. kolejki PlusLigi. Zmierzyli się w nim z drużyną BBTS-u Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pomarańczowych.

2017-02-02 19:15 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi pewnie wygrali z Effectorem Kielce
0

Zespół Jastrzębskiego Węgla pokazał, że zapomniał już o porażce w rundzie finałowej Pucharu Polski. Na ligowy mecz z Effectorem Kielce nasi siatkarze wyszli skoncentrowani i bez straty seta pokonali przeciwników.

2017-01-23 16:25 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi w finale Pucharu Polski
0

Trwa dobra passa Jastrzębskiego Węgla. Po ostatnich meczach w lidze nasi siatkarze zajmują 4. lokatę w tabeli. Natomiast w Pucharze Polski awansowali do turnieju finałowego.

2017-01-11 22:40 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Porażka siatkarzy Jastrzębskiego Węgla w Olsztynie
0

Czwartą porażkę w obecnym sezonie PlusLigi ponieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla. W Olsztynie lepsza była drużyna AZS-u, która wygrała całe spotkanie 3:1.

2016-12-23 00:27 Autor:
Gładkie zwycięstwo na wyjeździe
0

Wyjazdowym zwycięstwem zakończył się pojedynek Jastrzębskiego Węgla z Łuczniczką Bydgoszcz. Gospodarze nie ugrali w tym spotkaniu nawet seta.

2016-12-16 22:35 Autor:
Komplet punktów wywalczony w Radomiu. Czarni pokonani
0

W 12. kolejce Plus Ligi Cerrad Carni Radom przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3. Był to koniec zwycięskiej serii zespołu gospodarzy, którzy wygrali aż 3 poprzednie spotkania.

2016-12-04 09:35 Autor:
Porażka we własnej hali. Tym razem piąty set nie dla nas
0

W spotkaniu 11. kolejki Jastrzębski Węgiel uległ we własnej hali niżej notowanemu Cuprum Lubin 2:3. W decydującym o zwycięstwie secie jastrzębianie przegrali do 11.

2016-12-01 18:35 Autor:
Jastrzębianie górą po wyrównanym meczu
0

Prawdziwy rollercoaster zafundowali swoim kibicom zawodnicy Jastrzębskiego Węgla. W meczu z Lotosem Trefl Gdańsk prowadzili już 2:0 ale pozwolili jednak gościom podnieść się z kolan.

2016-11-27 21:29 Autor: