Sebastian Świderski

0

Selekcjoner na trybunach, siatkarze Jastrzębskiego górą

Bez Zbigniewa Bartmana siatkarze Jastrzębskiego Węgla musieli radzić sobie na parkiecie Zaksy Kędzierzyn-Koźle. Mimo braku jednego ze swoich liderów, ekipa Roberto Piazzy rozegrała znakomite spotkanie i wygrała 3:1 (31:29, 19:25, 16:25, 15:25).

2015-01-10 10:06 Autor: mkor, źródło: JW
0

Ukochali brąz. Jastrzębie trzecią drużyną Plus Ligi!

Po sobotniej porażce nie było łatwo - mówią w szeregach Jastrzębskiego Węgla. Mimo tego, Łasko i spółka odnieśli w niedzielę trzecie zwycięstwo z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i zdobyli brązowe medale Plus Ligi.

2014-04-28 07:32 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel: nic za darmo. brązowe medale coraz bliżej

Po dwóch setach drugiego meczu o brąz Plus Ligi, zawodnicy Jastrzębskiego Węgla mogli być już myślami pod prysznicem. Potem spotkanie nabrało jednak rumieńców, które trudno było przewidzieć.

2014-04-24 07:52 Autor: mkor, źródło: JW
W półfinale Jastrzębski Węgiel ograł Asseco Resovię Rzeszów
0

Jak Jastrzębski Węgiel przegrał Puchar Polski

Sił na wyrównaną walkę starczyło tylko na dwa sety. Jastrzębski Węgiel przegrał w finale Pucharu Polski z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 17:25). Mecz rozegrano w Zielonej Górze.

2014-03-17 00:00 Autor: mkor, źródło: JW