Skra Bełchatów

archiwum
0

Nieudany rewanż za Puchar Polski

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz 16. kolejki PlusLigi pomiędzy Skrą Bełchatów a Jastrzębskim Węglem. Jastrzębianie niespecjalnie zagrozili Mistrzom Polski nawiązując walkę jedynie w drugim secie

2012-02-19 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Czy w Bełchatowie można wygrać?

W sobotę jastrzębianie rozegrają kolejne spotkanie w ramach PlusLigi. Ich przeciwnikiem będzie bełchatowska Skra. Czy bez kontuzjowanych Bartmana i Łaski będą w stanie urwać choć punkt Mistrzom Polski?

2012-02-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kolejny raz w tym sezonie siatkarze Skry udowodnili swoją wyższość nad graczami Jastrzębskiego Węgla
0

Jastrzębski Węgiel bez szans w finale Pucharu Polski

Zdetronizować Skrę - taki cel wyznaczyli sobie jastrzębscy siatkarze przed sezonem. Nie udało się w meczu ligowym, nie udało się także w  finale Pucharu Polski. Jastrzębski Węgiel nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki ze Skrą, która była lepsza w każdym elemencie gry, zdominowała jastrzębian i zasłużenie wygrała 3:0.

2012-01-22 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel w finale Pucharu Polski!

Po emocjonującym pięciosetowym spotkaniu Jastrzębski Węgiel pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i awansował do finału Pucharu Polski. W niedzielę przeciwnikiem jastrzębian będzie Skra Bełchatów, która w drugim półfinale pokonała Resovię.

2012-01-21 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Puchar Polski: Rozpoczyna się turniej finałowy w Rzeszowie

Już jutro cztery najlepsze drużyny PlusLigi rozpoczną zmagania o Puchar Polski 2011/2012. W turnieju obok gospodarzy z Rzeszowa wystąpią Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębski Węgiel.

2012-01-20 14:00 Autor: Mateusz Matkowski
Sam Michał Łasko nie był w stanie powstrzymać Mistrzów Polski
0

Skra deklasuje Jastrzębski Węgiel

Nie takiego wyniku meczu spodziewali się kibice którzy przyszli zobaczyć spotkanie pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Skrą Bełchatów. Jastrzębianom udało się wyrwać Mistrzom Polski tylko jednego seta, a MVP spotkania został Mariusz Wlazły.

2011-11-05 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (zapowiedź)

Już w najbliższą sobotę siatkarze Jastrzębskiego Węgla będą podejmować we własnej hali Mistrza Polski, drużynę Skry Bełchatów. Czy podopiecznym Lorenzo Bernardiego uda się pokonać naszpikowaną gwiazdami ekipę Skry?

2011-11-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Jastrzębski Węgiel wygrywa sparing ze Skrą
0

Jastrzębski Węgiel pokonał Skrę Bełchatów w charytatywnym meczu rozegranym w Pionkach 3:2.

2011-09-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl