0

To koniec dobrej passy Jastrzębskiego Węgla. ZAKSA wygrywa w Jastrzębiu

Podczas dzisiejszego meczu na hali przy ul. Leśnej, Jastrzębski Węgiel wykazał się słabszą formą od rywala. Siatkarze przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3.

2013-01-13 1124 Autor: pww
0

HLB wznawia rozgrywki. OBI remisuje z ZSRG Żory

Po prawie miesięcznej przerwie świątecznej na halę wrócili zawodnicy VII edycji Halowej Ligi Biznesu, aby rozegrać zaległą – V kolejkę spotkań.

2013-01-13 1545 Autor: pww; źródło: HLB
0

JKH: zwycięstwo po rzutach karnych

Do końca spotkania JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovia na tablicy wyników widniało 2:2. O zwycięstwie drużyny jastrzębian zdecydowały dopiero rzuty karne.

2013-01-12 1541 Autor: pww
Dobra passa siatkarzy z Jastrzębskiego Węgla trwa od kilkunstu tygodni
0

W niedzielę Jastrzębski Węgiel powalczy o fotel lidera

Przed nami kolejny prestiżowy mecz. Tym razem Jastrzębski Węgiel zajmujący obecnie 2. miejsce w lidze zmierzy się we własnej hali z liderem Plusligi – ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

2013-01-11 1139 Autor: pww; źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

Skra kolejny raz pokonana. Jastrzębski Węgiel awansuje do finału Pucharu Polski

Ogromny sukces odnieśli siatkarze z Jastrzębskiego Węgla, którzy przed własną publicznością pokonali PGE Skrę Bełchatów 3:0. Dzięki odniesionemu zwycięstwu siatkarze awansowali do turnieju finałowego Pucharu Polski.

2013-01-11 1091 Autor: pww; źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

UKS ZSZ-Jedynka zwycięzcą Klubowego Pucharu Śląska

Puchar Śląska w biegach na orientację za rok 2012 należy do jastrzębskiej „Jedynki”.

2013-01-10 1736 Autor: Anna Kołeczko
0

Trwają zapisy do szachowego turnieju

Jeszcze tylko przez kilka dni jastrzębskie szkoły podstawowe mogą zgłosić udział swoich uczniów w II Noworocznym Turnieju Szachowym.

2013-01-06 1577 Autor: gs, źródło: MOSiR Jastrzębie
0

Jastrzębski Węgiel deklasuje Skrę w Bełchatowie!

Siatkarze z Jastrzębia bełchatowski zespół pokonali już trzeci raz w tym sezonie. Tym razem w trzech setach. W  sposób najbardziej przekonujący. "Pomarańczowi" przedłużyli tym samym serię zwycięstw z rzędu do dziesięciu.

2013-01-04 1689 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

JKH GKS: Bez niespodzianki w Sosnowcu

Czternasty raz z rzędu hokeiści JKH GKS pokonali Zagłębie Sosnowiec. Tym razem 8:3 na tafli rywala.