0

Jastrzębianin mistrzem Śląska w pływaniu!

4 zawodników Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie–Zdrój wzięło udział w mistrzostwach Śląska dwunastolaktów. Jeden z nich wrócił z podwójnym złotem.

2013-11-21 2369 Autor: mkor, źródło: KP H20
0

Fantastyczny mecz hokeistów JKH!

Wrócili z dalekiej podróży. I to w jakim stylu! Hokeiści JKH przegrywali z Comarch Cracovią już 0:2, ale ostatecznie zdołali wygrać. Na odwrócenie losów meczu potrzebowali zaledwie 200 sekund.

2013-11-20 2000 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Jastrzębska II liga piłki halowej: piękne gole, kibice i niezawodni strzelcy

Od października ruszyły rozgrywki halowej Ligi Piłki Nożnej w Jastrzębiu. Do zakończenia I rundy została jedna kolejka. My sprawdziliśmy jaki poziom prezentują drużyny II ligi.

2013-11-19 2700 Autor: Mateusz Kornas
Michał Kubiak - najlepszy zawodnik meczu
0

Wściekły Woicki, znakomity Kubiak. Jastrzębski liderem!

Jastrzębski Węgiel pewnie wygrał u siebie z Transferem Bydgoszcz 3:0 i objął fotel lidera Plus Ligi. - Teraz będzie trudno się na nim utrzymać - powiedział po meczu Michał Łasko.

2013-11-17 2194 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS 1962: co za druga połowa!

W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

2013-11-16 3105 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Koszykarki z Jastrzębia robią furorę

Najwięcej zdobytych małych punktów i najmniej straconych. Drużyna dziewcząt do lat 16 Jastrzębskiego Koszykarskiego Klubu Sportowego gra jak z nut. Boleśnie przekonały się o tym zawodniczki z Rybnika.

2013-11-15 3815 Autor: mkor, źródło: JKKS, ŚZK
0

Turniej w Opolu: młodzi hokeiści wracają z tarczą

Młodzi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie rocznik 2004 i młodsi wygrali turniej minihokeja pod patronatem Stanisława Smajdy, który odbył się 11 listopada w Opolu.

2013-11-15 1438 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Eksplozja Tańca: kolejne warsztaty coraz bliżej

Już w najbliższą niedzielę następne warsztaty Eksplozji Tańca. Tym razem będą to zajęcia z ashtangi jogi.

2013-11-14 1259 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Hokej: JKH demoluje Polonię Bytom

Polonia Bytom jest wyjątkowo wygodnym przeciwnikiem dla zawodników Jastrzębskiego Klubu Hokejowego. Tym razem nasz zespół wygrał z beniaminkiem 6:1.

2013-11-13 2203 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 1880 Autor: mkor, źródło: JW