AZS Częstochowa

Pomarańczowi w finale Pucharu Polski
0

Trwa dobra passa Jastrzębskiego Węgla. Po ostatnich meczach w lidze nasi siatkarze zajmują 4. lokatę w tabeli. Natomiast w Pucharze Polski awansowali do turnieju finałowego.

2017-01-11 22:40 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwyciężył na wyjeździe po tie-breaku 3:2 z AZS-em Częstochowa
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa emocjonujące starcie w Częstochowie

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wrócili z meczu w Częstochowie z tarczą. Po dwóch przegranych setach zmobilizowali się, by ostatecznie wygrać po tie-breaku 3:2.

2016-02-28 12:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel zwycięża ''do zera'' drugi mecz z rzędu - tym razem rywalem była Łuczniczka Bydgoszcz
0

Drugi z rzędu mecz Jastrzębskiego Węgla bez straty seta

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz drugi wygrali z rywalami bez straty seta. Po zwycięstwie 3:0 nad AZS-em Częstochowa przyszła pora na Łuczniczkę Bydgoszcz.

2015-12-08 08:00 Autor: ps, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Szkoda punktu, Jastrzębski po tie-breaku pokonuje AZS

Jastrzębski Węgiel traci jeden punkt - tak trzeba napisać o pojedynku naszego zespołu z AZS-em Częstochowa. Ten mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Łaski i spółki, tymczasem sztuka ta udała się dopiero w pięciu setach.

2014-10-12 10:40 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
Siatkarze z Radomia staną na drodze drużyny Bernardiego do 1/2 finału
0

Siatkarze też wkraczają w play-off. Na początek...

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Jastrzębski Węgiel pokonał AZS Częstochowa 3:1. Ostatecznie w tej fazie rozgrywek nasz zespół uplasował się na 3. pozycji. To oznacza, że w ćwierćfinale zagra z beniaminkiem Plus Ligi - Cerradem Czarnymi Radom.

2014-03-02 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Częstochowie

Pewne zwycięstwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu z AZS-em Częstochowa. Znacznie lepiej niż inagurację zagrał Krzysztof Gierczyński.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel, Plus Liga
0

Jastrzębski Węgiel kończy rundę zasadniczą na 2. miejscu

Podczas dzisiejszego meczu Jastrzębski Węgiel wygrał z AZS-em Częstochowa, zdobył trzy punkty i tym samym kończy rundę zasadniczą na 2. miejscu.

2013-02-11 00:00 Autor: pww; źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Pucharze Polski

Po zaciętym, pięciosetowym spotkaniu siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali przed własną publicznością AZS Częstochowa. W ćwierćfinale Pucharu Polski rywalem "pomarańczowych" będzie Skra Bełchatów.

2012-12-19 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel gromi w Częstochowie

Łatwo i szybko siatkarze Jastrzębskiego Węgla poradzili sobie z częstochowskim AZS-em.

2012-11-28 00:00 Autor: gs
archiwum
1

Jastrzębski Węgiel w półfinale Pucharu Polski

Bez większych problemów siatkarze Jastrzębskiego Węgla poradzili sobie w meczu rewanżowym PP z AZS Częstochową. Dzięki zwycięstwu 3:0 zapewnili sobie awans do turnieju finałowego w Rzeszowie.

2012-01-07 00:00 Autor: Mateusz Matkowski