GKS 1962 Jastrzębie

0

GKS gromi Unię Racibórz. Popis Dudzińskiego

GKS 1962 Jastrzębie w drugiej kolejce II grupy śląskiej IV ligi aż 8:0 rozgromił Unię Rabibórz. Bezapelacyjnym bohaterem spotkania był szesnastoletni Patryk Dudziński, który w drugiej części meczu zaliczył dwa klasyczne hat-tricki z rzędu!

2012-08-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie: remis w pierwszym sparingu

W pierwszym tego lata sparingu piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowali 2:2 z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice.

2012-07-11 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

GKS Jastrzębie wygrywa z Wisłą Ustronianka

W ostatnim meczu sezonu na własnym boisku GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Wisłą Ustronianka 3:2.

2012-06-06 00:00 Autor: gs
Odwołany mecz w Mikołowie, walkower dla GKS-u Jastrzębie?
0

Nie doszedł do skutku zaplanowany na wczoraj mecz 28. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi pomiędzy AKS-em Mikołów a GKS-em Jastrzębie.

2012-06-03 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
0

Kolejne zwycięstwo GKS-u Jastrzębie

Ósme zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie, którzy pokonali na własnym boisku Gwarka Ornontowice 4:0.

2012-05-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita