GKS 1962 Jastrzębie

0

Trener GieKSy o meczu w Żywcu: spokojnie do tego podchodzimy

Dzisiaj Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ma podjąć decyzję odnośnie wyniku przerwanego w 89. minucie meczu pomiędzy Góralem Żywiec, a GKS-em Jastrzębie. W niedokończonym spotkaniu Góral prowadził 4:1.

2013-12-12 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS 1962: co za druga połowa!

W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

2013-11-16 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS 1962: deszczowe zwycięstwo

GKS 1962 Jastrzębie pewnie zmierza do III ligi. Tym razem nasz zespół, w strugach deszczu, pokonał wysoko notowanego Gwarka Ornontowice 3-1 (1-1).

2013-11-10 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Ciekawy mecz przy Harcerskiej

Liderujący IV lidze - GKS 1962 Jastrzebie podejmuje dzisiaj na własnym boisku Gwarek Ornontowice. Drużyna z Ornontowic zajmuje 3. miejsce w tabeli.

2013-11-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

GKS 1962 Jastrzębie: czy ktoś ich pokona?

GKS 1962 pozostaje jedyną drużyną bez porażki w IV lidze. W meczu XIII kolejki nasz zespół rozbił u siebie rezerwy GKS-u Katowice aż 5-1.

2013-10-29 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

Remis piłkarzy w meczu na szczycie

W szlagierowym meczu IV ligi GKS 1962 Jastrzębie zremisował z Iskrą Pszczyna 1-1. Do prestiżowego zwycięstwa zabrakło niewiele.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Fani GKS-u 1962 Jastrzębie mieli w sobotę powody do zadowolenia
0

GieKSa panuje w IV lidze i ma niezawodnego strzelca

GKS 1962 Jastrzębie wygrał w prestiżowym meczu z Krupińskim Suszec 2-0 i umocnił się na szczycie IV-ligowej tabeli.

2013-10-02 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
Zapowiada się elektryzujące starcie przy Harcerskiej
0

GKS 1962 przed hitem IV ligi. Wszyscy na pokład!

Już w najblizszą sobotę, lider IV ligi - GKS 1962 Jastrzębie podejmie u siebie drużynę Pawła Sibika - Krupińskiego Suszec. Mecz zapowiada się arcyciekawie.

2013-09-26 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Niespodzianka przy Harcerskiej. GKS przegrywa i odpada z Pucharu Polski

Do sporej niespodzianki doszło w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski. IV-ligowy GKS 1962 Jastrzębie po słabym meczu przegrał na własnym boisku z KS-em Żory 1-2. Żorzanie występują na boiskach A-klasy.

2013-09-11 00:00 Autor: Mateusz Kornas
GKS 1962 Jastrzębie jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu
0

Dzisiaj piłkarze zagrają o półfinał Okręgowego Pucharu

Dzisiaj GKS 1962 Jastrzębie zagra u siebie z KS Żory w ramach III rundy Okręgowego Pucharu Polski. Początek meczu o 16:30.

2013-09-11 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie