GKS Jastrzębie

Zasilili szeregi pierwszego zespołu
0

Adam Fojcik i Jakub Kasperowicz podpisali profesjonalne kontrakty z GKS-em Jastrzębie i zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu. Umowy obu zawodników obowiązywać będą do 30 czerwca 2024 roku.

2021-07-25 11:01 Autor: ab, źródło: GKS Jastrzębie
Nowy zawodnik zasili GKS Jastrzębie
0

GKS Jastrzębie podpisało kontrakt z nowym zawodnikiem.

2021-07-17 09:55 Autor: ab, materiały prasowe
22-letni pomocnik odchodzi z jastrzębskiego GKS-u
0

Tomasz Dzida odchodzi z jastrzebskiego Klubu. Nie została z nim przedłużona umowa.

2021-07-16 09:31 Autor: ab, materiały prasowe
GKS Jastrzębie z nowym prezesem
0

Idzie nowe...przynajmniej w GKS Jastrzębie. Nowym Prezesm Zarządu został Marcin Ćwikła.

2021-07-13 15:34 Autor: ab, materiały prasowe
GKS z nowym trenerem. Pierwszy trening już dziś
0

GKS Jastrzębie rozpoczyna przygotowania do kolejnego sezonu. Nowy trener już dziś poprowadzi pierwszy trening.

2021-06-30 12:25 Autor: ab, źródło: UM Jastrzębie
Zmiany na stanowisku prezesa GKS-u. Dariusz Stanaszek odwołany
1

GKS Jastrzębie poinformował wczoraj o zmianach w klubie. Dotychczasowy, długoletni prezes Dariusz Stanaszek został odwołany ze stanowiska.

2021-06-25 09:01 Autor: Redakcja
GKS Jastrzębie: ostatni mecz zwycięski
0

W ostatnim meczu sezonu 2020/2021 GKS Jastrzębie pokonuje przy Harcerskiej Resovię Rzeszów 2:1. Gole dla naszej drużyny zdobyli w drugiej połowie spotkania Marek Mróz i Jakub Apolinarski.

2021-06-14 10:27 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: utrzymanie w 1 lidze zapewnione!
0

W meczu 33. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie wygrywa na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Dzięki temu drużyna zapewnia sobie utrzymanie w Fortuna 1 Lidze!

2021-06-07 09:14 Autor: mk, źrodło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: remis w meczu z Sandecją
0

W meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Sandecją Nowy Sącz 1:1. Gola na wagę punktu zdobył dla naszego zespołu Daniel Rumin, a kolejnym bohaterem był Mariusz Pawełek, który obronił w drugiej połowie dwa rzuty karne.

2021-05-31 09:25 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie z porażką w Sosnowcu
0

W meczu 31. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 0:3.

2021-05-24 08:49 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie