GKS Jastrzębie

Co za mecz, co za emocje. GKS remisuje z Garbarnią (4:4)
0

15. kolejka rozgrywek 2 Ligi za nami. GKS Jastrzębie mierzył się na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mieli na cos narzekać. W spotkaniu padło aż osiem bramek, a starcie zakończyło się remisem 4:4.

2022-10-17 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Gol w końcówce dał trzy punkty. GKS Jastrzębie pokonuje Znicza Pruszków
0

Mecz 14. kolejki pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Zniczem Pruszków już zbliżał się do końca, kiedy to w 87. minucie bramkę zdobył zawodnik gospodarzy. Ostatecznie jastrzębianie pokonali przy Harcerskiej gości z Pruszkowa 1:0.

2022-10-10 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Remis przy Konwiktorskiej. Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie (1:1)
0

W meczu 13. kolejki II Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie mierzyli się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Goście na prowadzenie wyszli w 84. minucie meczu. Ekipa wicelidera długo nie potrafiła zdobyć bramki strzeżonej przez Drazika. Udało im się to dopiero w 89. minucie i ostatecznie przy Konwiktorskiej padł remis, 1:1. GKS zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

2022-10-04 18:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Skromnie, ale zwycięsko. GKS Jastrzębie pokonał Śląsk Wrocław
0

Tylko jedna bramka padła w sobotnim spotkaniu pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugą drużyną Śląską Wrocław. Jastrzębianie pokonali swoich rywali i odnieśli piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

2022-09-26 09:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
GKS wygrywa z Zagłębiem. Zdecydowało 10 minut
0

Dziesięć minut. Tyle mógł trwać wczorajszy mecz pomiędzy GKS-em Jastrzębie a rezerwami Zagłębia Lubin. To właśnie tyle czasu minęło od pierwszej strzelonej bramki do ostatniej, a były to aż cztery trafienia. Zespół GKS-u Jastrzębie zdołał pewnie pokonać rywali.

2022-09-19 09:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Remis w meczu GKS-u Jastrzębie ze Stomilem
0

Mecz X kolejki 2 ligi pomiędzy GKS-em Jastrzębie, a Stomilem Olsztyn zakończył się remisem 1:1. Gola dla GKS-u zdobył Daniel Stanclik.

2022-09-12 11:00 Autor: AM, GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrał wyrównany mecz z liderem tabeli
0

GKS Jastrzębie przegrał 1:0 z liderem tabeli Kotwicą Kołobrzeg po wyrównanym spotkaniu.

2022-09-05 08:55 Autor: AM
GKS Jastrzębie przegrywa w 1/32 PP z Wartą Poznań
0

W meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski GKS Jastrzębie przegrywa przy Harcerskiej z Wartą Poznań 0:2 i żegna się z rozgrywkami.

2022-09-01 14:00 Autor: AM, GKS Jastrzębie
Wygrana GKS-u Jastrzębie z Pogonią
0

GKS Jastrzębie wygrał 3:1 z Pogonią Siedlce w ramach 8 kolejki II Ligi. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Daniel Stanclik.

2022-08-29 11:00 Autor: AM