GKS Jastrzębie

Z Wronek z jednym punktem. GKS zremisował z Lechem II (1:1)
1

W przedostatnim meczu tego sezonu piłkarze GKS-u Jastrzębie zremisowali na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań 1:1. Na kolejkę przed końcem jastrzębianie zajmują 10. miejsce w rozgrywkach II ligi.

2023-05-29 15:00 Autor: KB
Spokojny piątek przy Harcerskiej. Pewna wygrana z Garbarnią (3:1)
0

W piątek GKS Jastrzębie w meczu 32. kolejki podejmował Garbarnię Kraków. Jastrzębianie odnieśli spokojne zwycięstwo 3:1.

2023-05-22 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Pruszków. Ważne zwycięstwo piłkarzy GKS-u (2:1)
0

Zawodnicy GKS-u Jastrzębie odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z wyżej notowanym Zniczem Pruszków. Jastrzębianie wygrali 2:1, czym znacznie ułatwili sobie zadanie jakim jest utrzymanie w lidze.

2023-05-15 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Lider lepszy przy Harcerskiej. Polonia Warszawa ograła GKS (1:2)
0

Za nami mecz 30. kolejki 2 Ligi. Kibice określali to spotkanie jako wielkie święto. Nie bez powodu, na Harcerską przyjeżdżał lider rozgrywek - Polonia Warszawa. Wracające do "wielkiego" futbolu "Czarne Koszule" wygrały z GKS-em Jastrzębie 2:1.

2023-05-09 15:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Stomil lepszy w Olsztynie. GKS przegrywa (2:0)
0

W ramach 27. kolejki II Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie mierzyli się na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Wyjazd nie był jednak udany. GKS uległ gospodarzom 0:2.

2023-04-17 17:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Twierdza przy Harcerskiej! GKS wygrywa z wiceliderem (1:0)
0

Stadion przy ul. Harcerskiej powoli staje się twierdzą. Wczoraj piłkarze GKS-u Jastrzębie po raz trzeci z rzędu odnieśli tam zwycięstwo. I to nie z byle kim, GieKSa pokonała wicelidera, Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

2023-04-07 11:00 Autor: KB, źródło: UM Jastrzębie
Remis z sąsiadem z tabeli. GKS podzielił się punktami z Pogonią Siedlce (1:1)
0

W meczu 25. kolejki II ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie zmierzyli się na wyjeździe z Pogonią Siedlce.

2023-04-04 15:00 Autor: KB
Z Kalisza bez punktów. GKS przegrywa z KKS-em (2:0)
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z KKS-em Kalisz 0:2. Kolejne ligowe spotkanie już w tę sobotę przy Harcerskiej.

2023-03-21 15:00 Autor: KB
W końcu wygrana! GKS pokonuje Siarkę przy Harcerskiej (3:1)
0

Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczął się sobotni mecz przy ul. Harcerskiej pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie kibice mogli być rozczarowani, za to druga im wszystko wynagrodziła. Gospodarze pokonali rywali 3:1.

2023-03-13 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Podczas meczu odpalił świece dymne. Został zatrzymany
0

W sobotę (11 marca) piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmowali przy Harcerskiej ekipę Siarki Tarnobrzeg. Tradycyjnie już spotkanie zostało zabezpieczone przez jastrzębskich policjantów. Podczas meczu jeden z kibiców odpalił świece dymne. Po zakończeniu spoktania został zatrzymany.

2023-03-13 11:00 Autor: KB, źródło: KMP Jastrzębie