GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie zdobywa Bielsko
0

W 14. kolejce 1. ligi ekipa GKS Jastrzębie zmierzyło się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po golach Michała Bojdysa i Jakuba Wróbla GKS wygrywa 2:0.

2019-10-21 09:00 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Mecz GKS Jastrzębie z Wigrami przełożony
0

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki został przesunięty na 22 października.

2019-10-10 09:00 Autor: AM; GKS Jastrzębie
Paweł D. zatrzymany z zarzutami
0

Podejrzany o pobicie hokeisty z GKS Katowice Paweł D. zgłosił się do Prokuratury Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju. Usłyszał zarzut rozboju, za co grozi mu do 12 lat więzienia.

2019-10-09 09:40 Autor: JP, źródło: Śląska Policja
Paweł D. zgłosił się do prokuratury
2

Od piątku policja poszukuje sprawców napadu na fińskiego hokeistę Jaakko Turtiainena. Jednym z podejrzanych jest wiceprezes piłkarskiego GKS-u Paweł D. Choć funkcjonariusze go nie znaleźli, to sam postanowił poddać się przesłuchaniu.

2019-10-08 10:52 Autor: JP
Porażka piłkarzy GKS-u Jastrzębie w Mielcu
0

Piłkarze GKS-u Jastrzębie ulegli na wyjeździe Stali Mielec 1:3. Jedynego gola dla GKS-u zdobył Farid Ali.

2019-10-07 10:08 Autor: AM; źródło GKS Jastrzębie
Leonid Otczenaszenko nowym bramkarzem GKS-u Jastrzębie
0

Nowym bramkarzem GKS-u Jastrzębie został 21-letni Leonid Otczenaszenko.

2019-10-04 12:57 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Druga porażka GKS-u w tym sezonie
0

Passę GKS-u przerwała Chojniczanka Chojnice, która wygrała 3:1. Bramkę dla GKS-u zdobył z rzutu karnego Damian Tront.

2019-09-30 11:10 Autor: źródło: GKS Jastrzębie
Puchar Polski: GKS pokonał Bruk-Bet Termalikę
0

W meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, GKS pokonał przy Harcerskiej Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 1:0 po golu Kamila Adamka w 87 minucie spotkania.

2019-09-25 21:13 Autor: JK, źródło: gksjastrzebie.com
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo GKS-u!
0

GKS Jastrzębie odnosi pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, pokonując w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 4:2. Hat-trickiem popisał się Jakub Wróbel, a czwartego gola dołożył Michał Bojdys, dla którego było to pierwsze trafienie dla Jastrzębia.

2019-09-22 09:46 Autor: JK, źródło: gksjastrzebie.com
GKS - Chrobry 1:0. Gol Adamka w ostatnich minutach
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 ligi pokonujemy Chrobrego Głogów 1:0. Złotego gola zdobył w 82. minucie Kamil Adamek, ale kolejnym bohaterem jest także świetnie spisujący się tego dnia w bramce GKS-u Grzegorz Drazik.

2019-09-16 11:36 Autor: źródło: GKS Jastrzębie