GKS Jastrzębie

Wygrana GKS-u w sparingu z Zagłębiem
0

W piękne sobotnie popołudnie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu, drużyna GKS-u Jastrzębie rozegrała mecz sparingowy, w którym pokonała Zagłębie Sosnowiec 3:2.

2018-10-14 13:16 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS z kolejną wygraną na wyjeździe
0

Po niezwykle emocjonującej końcówce meczu GKS pokonał na wyjeździe Bytovię Bytów 2:1. Decydującego gola zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry fantastycznym uderzeniem Adam Żak, dla którego była to premierowa bramka w zespole.

2018-10-08 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Zamaskowany pseudokibic usłyszał zarzuty
0

Policjanci zidentyfikowali i przedstawili zarzuty pseudokibicowi, który podczas meczu piłki nożnej pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie i Piast Gliwice o Puchar Polski, złamał przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. 37-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

2018-10-03 11:18 Autor: ap
Remis beniaminków w meczu GKS-u Jastrzębie
0

W spotkaniu 12. Kolejki Fortuny 1 Ligi GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań.

2018-09-30 16:22 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Przy GKS Jastrzębie powołano Klub Biznesu dla przedsiębiorców
1

Przy GKS Jastrzębie S.A. został powołany do życia projekt, który cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Mowa o Klubie Biznesu, którego celem jest wsparcie klubu sportowego oraz pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności. Pierwsze spotkanie Klubu odbędzie się już 9 października!

2018-09-28 09:40 Autor: ap
Puchar Polski: Piast lepszy od GKS-u
0

W meczu pierwszej rundy Pucharu Polski GKS Jastrzębie przegrał z Piastem Gliwice 1:2 i pożegnał się z rozgrywkami. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w 74. minucie Dawid Weis.

2018-09-27 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS ciągle niepokonany w meczach wyjazdowych
1

W meczu 11. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował w Mielcu z miejscową Stalą. Oznacza to, że w dalszym ciągu pozostaje niepokonany na wyjazdach.

2018-09-24 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
GKS Jastrzębie: 4 minuty, które odmieniły obraz meczu
0

W zaległym meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonał przy Harcerskiej Stomil Olsztyn 2:1. Ozdobą spotkania była przepiękna bramka na 2:1 autorstwa Krzysztofa Gancarczyka.

2018-09-20 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Koniec passy GKS-u Jastrzębie
0

W meczu 10. Kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Garbarnią Kraków 1:2. Jedynego gola dla GKS-u strzelił w 90. minucie spotkania Krzysztof Gancarczyk.

2018-09-17 08:40 Autor: szuM, źródło: gksjastrzebie.com
Piłkarski weekend: jak wypadną jastrzębskie kluby?