GKS Jastrzębie

GKS Jastrzębie ma nowego zawodnika
0

Pierwszym zimowym wzmocnieniem GKS-u Jastrzębie został 20-letni bramkarz, Hubert Gostomski! Zawodnik Jagielloni Białystok został wypożyczony do GKS-u do końca sezonu 2018/2019.

2019-01-08 15:14 Autor: ap, źródło: gksjastrzebie.com
Moje święta: Jarosław Skrobacz
0

Zapytaliśmy kilku osób związanych z Jastrzębiem, jak spędzają święta i jakie mają wspomnienia związane z przeżywaniem Wigilii, Sylwestra i Nowego Roku. Na początek trener drużyny sportowej GKS Jastrzębie — Jarosław Skrobacz.

2018-12-22 12:00 Autor: ap
Kibice GKS-u pomagają bezdomnym
0

Kibice GKS-u Jastrzębie organizują zbiórkę rzeczy. Dary przekazane zostaną osobom bezdomnym podczas kolacji wigilijnej. Pomóc może każdy z nas!

2018-12-07 16:05 Autor: ap
GKS Jastrzębie przywozi punkt z Chojnic
0

W ostatnim tegorocznym meczu GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 1:1. Jedynego gola dla GKS-u zdobył w 12. minucie Kamil Adamek.

2018-12-03 16:00 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie bez punktów z Puszczą
0

W meczu 20. kolejki Fortuny I Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 2:0. Jastrzębianie mecz kończyli w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Macieja Spychały i Bartosza Jaroszka.

2018-11-26 09:43 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
Udany rewanż GKS-u na Wigrach
0

W meczu 18. kolejki GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Wigry Suwałki 3:1, tym samym udanie rewanżując się za porażkę z inauguracji sezonu. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a dla GKS-u trafiali Dawid Gojny, Patryk Skórecki i Kamil Szymura.

2018-11-11 12:11 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
Kibole zaatakowali na autostradzie w pobliżu Rybnika?
0

Czy w minioną niedzielę doszło do zablokowania autostrady na wysokości Rybnika? Taki komunikat płynie z artykułu Gazety Wyborczej. Wynika z niego, że w zdarzeniu zamieszani byli pseudokibice Górnika Zabrze i Piasta Gliwice. Co na to policja w Rybniku?

2018-10-31 09:00 Autor: szuM, źródło: Gazeta Wyborcza
Podział punktów w derbach
0

GKS Jastrzębie zdobył w derbach z GKS-em Tychy tylko 1 punkt. Tylko 1, ponieważ sytuacji do zdobycia goli było dużo więcej.

2018-10-29 09:26 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie wygrywa z Podbeskidziem
0

W zaległym meczu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie pokonał przy Harcerskiej Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1! Gola na wagę trzech punktów zdobył w 88. minucie Adam Żak!

2018-10-25 08:38 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie
GKS traci pierwsze punkty na wyjeździe
0

W meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Łódzkim Klubem Sportowym 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Rafał Kujawa i z rzutu karnego Maksymilian Rozwandowicz.

2018-10-21 17:01 Autor: szuM, źródło: GKS Jastrzębie