Jastrzębski Węgiel

0

Jastrzębski 3:2 Politechnika. \"Dziwny\" mecz w Jastrzębiu

Mimo specyficznego przebiegu spotkania, siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się zrewanżować za porażkę 1:3 w Warszawie. Pomarańczowi wygrywając z "inżynierami" ze stolicy, odnieśli piąte ligowego zwycięstwo z rzędu i wciąż są niepokonani we własnej hali.

2012-12-08 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Męczarnie Jastrzębskiego Węgla w Kielcach

Tie-breaka potrzebowali jastrzębscy siatkarze, aby pokonać na wyjeździe Effectora Kielce. Zwycięstwo 3:2 z niżej notowanym rywalem należy jednak uznać za stratę punktu, a nie zysk dwóch.

2012-12-01 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel gromi w Częstochowie

Łatwo i szybko siatkarze Jastrzębskiego Węgla poradzili sobie z częstochowskim AZS-em.

2012-11-28 00:00 Autor: gs
1

Można kupić luksusowe auta siatkarzy z Jastrzębskiego Węgla

Prawdziwa gratka dla fanów Jastrzębskiego Węgla. Sponsor klubu, czyli firma Suzuki wystawiła na sprzedaż auta grand vitara z limitowanej serii. Unikalne pojazdy z wizerunkiem i autografem siatkarzy można kupić już za 92 tysiące złotych.

2012-11-26 09:30 Autor: pww
Patryk Czarnowski został wybrany MVP spotkania
0

Jastrzębski wygrywa z Delectą po tie-breaku

Jastrzębski Węgiel po wyrównanym spotkaniu pokonał we własnej hali Delectę Bydgoszcz 3:2.

2012-11-25 00:00 Autor: gs
0

Kompromitacja. Jastrzębski Węgiel odpada z Pucharu CEV

Pewna wygrana w pierwszym meczu i pewna wygrana w pierwszym secie rewanżu to za mało, aby awansować do 1/4 Pucharu CEV. Maliye Milli Piyango Ankara pokrzyżował dziś jastrzębianom plany. Turecki zespół wygrał w Jastrzębiu 3:1 i 15:8 w "złotym secie".

2012-11-21 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Jastrzębska drużyna bez większych problemów pokonała na własnym parkiecie w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Przedostatnia drużyna Plus Ligi nie miała argumentów, aby przeciwstawić się solidnej grze Pomarańczowych.

2012-11-17 00:00 Autor: gs
0

Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla w Turcji

Jastrzębianie nie mieli większych problemów z pokonaniem czwartej drużyny ligi tureckiej. W spotkaniu 1/8 Pucharu CEV Pomarańczowi pokonali Maliye Milli Piyango Ankara 3:1.

2012-11-14 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel rozbity w Kędzierzynie

Przegrana 0:3 w setach do 18, 19 i 15 mówi wszystko. W wyjazdowym spotkaniu z ZAKSĄ podopieczni Lorenzo Bernardiego byli tylko tłem. Kiepska postawa w każdym elemencie - od przyjęcia, przez rozegranie i w konsekwencji również w ataku - nie pozwoliła siatkarzom Jastrzębskiego Węgla w nawiązaniu równorzędnej walki.

2012-11-10 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm