Jastrzębski Węgiel

Rob Bontje za mecz z LOTOSEm zebrał pochwały od samego kapitana drużyny - Michała Łasko
0

Siatkarze kończą rok na 4. miejscu

Pokonanie LOTOSU Trefl Gdańsk było trzecim z rzędu ligowym zwycięstwem Jastrzębskiego Węgla. Był to też ostatni mecz drużyny Lorenzo Bernardiego w tegorocznej Plus Lidze. Teraz pora na Ligę Mistrzów.

2013-12-15 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
W Kielcach nigdy nie było łatwo - mówił po meczu Michał Łasko
0

Jastrzębski Węgiel zwycięski w Kielcach

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe Effectora Kielce 3:1 (25:19, 26:28, 25:19, 25:21) w meczu 9. kolejki Plus Ligi. Kolejny raz świetne zawody rozegrał Michał Kubiak.

2013-12-08 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Michał Kubiak dwoma blokami z rzędu zakończył sobotnie starcie z AZS-em
0

Michał Kubiak: mamy swoje problemy, ale...

Wygrany w pocie czoła mecz z AZS-em Politechniką Warszawską potwierdził, że Jastrzębski Węgiel nie jest w optymalnej formie. - Na początku sezonu graliśmy lepiej - mówi trener Lorenzo Bernardi. We wtorek drużynę czeka mecz w Lidze Mistrzów.

2013-12-02 00:00 Autor: Mateusz Kornas
2

Siatkarze na premierze Infiniti Q50. Łasko oficjalnie odsłonił nowy model samochodu

W miniony czwartek w Centrum Infiniti w Katowicach odbyła się europejska premiera nowego modelu samochodu Infiniti Q50. W prezentacji, oprócz znamienitych gości uczestniczyli prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki, pierwszy trener Lorenzo Bernardi oraz kapitan drużyny Michał Łasko. Właśnie ten ostatni oficjalnie odsłonił pojazd.

2013-12-02 11:40 Autor: pww; źródło: Jastrzębski Węgiel
Michał Kubiak w ostatnich trzech setach był klasą sam dla siebie
0

Kubiak show! Jastrzębski budzi się po przerwie

Blisko dwóch godzin gry potrzebowali siatkarze Jastrzębskiego Węgla, by uporać się z AZS-em Politechniką Warszawską. Ostatecznie nasz zespół wygrał po tie-breaku, do którego doprowadził przegrywając już 0:2.

2013-12-01 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Fani Jastrzębskiego Węgla mają prawo czuć się rozczarowani postawą drużyny
0

Michał Łasko: przepraszam kibiców

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zlekceważyli beniaminka Plus Ligi i przegrali z Cerradem Czarnymi Radom 0:3. W Jastrzębiu sypią głowę popiołem po tej porażce.

2013-11-27 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Jastrzębski prowadził, ale przegrał w Bełchatowie

Jastrzębski Węgiel przegrał prestiżowe starcie w Bełchatowie ze Skrą 1:3. - Popełnialiśmy zbyt dużo błędów w ważnych fragmentach spotkania - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
Michał Kubiak - najlepszy zawodnik meczu
0

Wściekły Woicki, znakomity Kubiak. Jastrzębski liderem!

Jastrzębski Węgiel pewnie wygrał u siebie z Transferem Bydgoszcz 3:0 i objął fotel lidera Plus Ligi. - Teraz będzie trudno się na nim utrzymać - powiedział po meczu Michał Łasko.

2013-11-17 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od wicemistrzów Polski!

W 4. kolejce siatkarskiej Plus Ligi wicemistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gościła u siebie siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po emocjonującym meczu wygrali 3:2.

2013-11-03 00:00 Autor: mkor, źródło: JW