Maciej Urbanowicz

archiwum
0

JKH GKS: Pewne zwycięstwo i shot-out Kosy

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie nie mieli większych problemów z pokonaniem gości z Nowego Targu. Wynik 7:0 mówi sam za siebie, a wygrana pozwoliła GKS-owi awansować na 3. pozycję w tabeli.

2012-02-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kibice JKH GKS mogli byc zadowoleni z postawy swoich ulubieńców
0

Grad goli na Jastorze. Toruń na kolanach

Wynikiem 9:1 zakończył się pojedynek między JKH GKS Jastrzębie a Nestą Toruń. Jastrzębianie nie dali większych szans przyjezdnym strzelając w trzeciej tercji aż 5 goli.

2012-01-16 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Dwa punkty wywiezione z Nowego Targu

Dogrywką zakończyło się spotkanie 30. kolejki PLH między MMKS Podhale a JKH GKS Jastrzębie. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Szymon Marzec.

2012-01-14 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Unia lepsza w Pucharze Polski

Nie udało się awansować hokeistom GKS-u do finału PP. Przegrali oni w półfinale z Aksam Unią Oświęcim 1:4.

2011-12-29 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Pięciu zawodników JKH GKS powołanych na turniej EIHC

Aż pięciu zawodników jastrzębskiego klubu zostało powołanych na turniej Euro Ice Hockey Challenge w rumuńskiej Miercurea-Ciuc.

2011-12-08 10:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

JKH GKS: Unia lepsza na własnym lodowisku

Kolejny raz jastrzębianie nie zdołali pokonać Unii Oświęcim na ich własnym lodowisku. Podopieczni Jiriego Reznara przegrali 6:3, lecz mimo tej porażki utrzymali trzecią pozycję w tabeli.

2011-12-03 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Powołania Pysza na turniej EIHC

Trener hokejowej reprezentacji Polski, Wiktor Pysz powołał kadrę na turniej Euro Ice Hockey Challenge w Sanoku. W składzie Polaków zobaczymy trzech zawodników GKS Jastrzębie.

2011-11-02 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Udany rewanż z Sanokiem

Pierwszy raz w tym sezonie drużynie JKH GKS udało się pokonać KH Sanok. Dzięki determinacji i walce do końca jastrzębianie odrobili straty i wygrali mecz 4:3.

2011-10-24 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
archiwum
0

Klęska w Krakowie

Sromotnej porażki doznali podopieczni podopieczni Jiriego Reznara. W wyjazdowym spotkaniu w Krakowie GKS przegrał aż 10:3.

2011-10-17 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Mecz z bójką w tle

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu miejscowy GKS pokonał przyjezdnych z Tychów 4:3. Mecz stał na wysokim poziomie i dostarczył kibicom nie tylko sportowych wrażeń.

2011-10-15 00:00 Autor: Mateusz Matkowski