Mecz

GKS Jastrzębie: nieudany powrót na Harcerską
1

Nie udał się zawodnikom GKS-u Jastrzębie powrót na Harcerską. Liderujący w tabeli Fortuna 1 Ligi ŁKS Łódź pewnie pokonał nasz zespół 3:0.

2020-11-16 09:26 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa w meczu z Łęczną
1

W zaległym meczu 7. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 2:1. Gospodarze zwycięstwo zapewnili sobie w czwartej minucie doliczonego czasu gry, chwilę wcześniej nie wykorzystując rzutu karnego.

2020-11-12 09:24 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie: przełamanie w Opolu!
0

Po pięciu miesiącach bez zwycięstwa GKS Jastrzębie ma w końcu przełamanie! W Opolu wygrywamy 2:0 po golach Daniela Szczepana i Farida Alego.

2020-11-09 09:13 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie odpada z Pucharu Polski
0

W meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przegrywamy w Wodzisławiu Śląskim z Puszczą Niepołomice i odpadamy z rozgrywek.

2020-11-04 17:39 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel: powrót w wielkim stylu!
0

W zaległym meczu 8. kolejki Jastrzębski Węgiel pokonał Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:19, 33:31).

2020-10-25 17:24 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie przegrywa z GKS Tychy
0

W meczu 10. kolejki Fortuna 1 Ligi przegrywamy w meczu wyjazdowym z GKS-em Tychy 1:3.

2020-10-25 17:17 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie przegrywa w Niecieczy
0

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie przegrywa na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 0:2.

2020-10-18 13:21 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Turniej Ligi Mistrzów w Jastrzębiu odwołany. Co z biletami?
0

Europejska Konfederacja Siatkarskiej CEV podjęła decyzję o anulowaniu pierwszego z dwóch turniejów 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 13-15 października w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem takiego stanu rzeczy są potwierdzone przypadki koronawirusa w Jastrzębskim Węglu oraz w zespole jednego z przeciwników.

2020-10-14 10:17 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS Jastrzębie przerywa złą passę
0

W meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi przerywamy serię porażek dzięki wyjazdowemu remisowi 1:1 z Miedzią Legnica. Gola dla GKS-u Jastrzębie zdobył w 42. minucie Daniel Szczepan, a dla remis gospodarzom dał Krzysztof Drzazga, który pokonał Drazika w 82. minucie.

2020-10-12 10:56 Autor: mk, źródło: GKS Jastrzębie
Koronawirus w Jastrzębskim Węglu. Mecz odwołany
0

Jastrzębski Węgiel poinformował, że wczoraj wykryto jeden przypadek koronawirusa w zespole, co wyklucza drużynę z uczestnictwa w niedzielnym meczu PlusLigi z PGE Skrą w Bełchatowie.

2020-10-11 09:12 Autor: mk, źródło: Jastrzębski Węgiel