Mecz

JKH przegrywa mecz na szczycie
0

Nie udało się hokeistom JKH GKS Jastrzębie przerwać trwającego od niemal pięciu lat impasu w wyjazdowych starciach z GKS Tychy. W niedzielny wieczór w meczu na szczycie Polskiej Hokej Ligi podopieczni Roberta Kalabera po raz czwarty w tym sezonie musieli uznać wyższość mistrzów Polski.

2020-01-07 08:38 Autor: JP, źródło: JKH
JKH wygrywa pierwszy mecz w tym roku
0

W pierwszym spotkaniu w 2020 roku nasz zespół pewnie pokonał na Jastorze Zagłębie Sosnowiec 7:3 (1:1, 4:1, 2:1). Kibice zobaczyli aż dziesięć goli, co było efektem dość "radosnej" gry w defensywie po obu stronach. Warto dodać, że przed spotkaniem nasi hokeiści zaprezentowali licznie przybyłym na mecz fanom zdobyty w sobotę Puchar Polski.

2020-01-04 09:39 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ponownie uznaje wyższość Unii Oświęcim
0

W ostatnim tegorocznym ligowym meczu hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz drugi w tym sezonie musieli uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim. Gospodarze niedzielnego meczu zwyciężyli 4:2 (0:0, 3:1, 1:1), przy czym aż pięć z sześciu goli padło podczas gry w przewagach.

2019-12-23 09:49 Autor: JP, źródło: JKH
JKH Jastrzębie rewanżuje się Lotosowi Gdańsk
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie w swoim ostatnim domowym meczu w 2019 roku pokonali ekipę Lotosu PKH Gdańsk 3:0 (0:0, 0:0, 1:0), rewanżując się tym samym drużynie Tomasza Pastryka i Mateusza Danieluka za pamiętną listopadową porażkę na Jastorze. Gole dla naszego zespołu zdobyli Patryk Matusik, Łukasz Nalewajka i Kamil Górny. Ponadto w jastrzębskiej bramce kapitalne zawody rozegrał Ondrej Raszka.

2019-12-22 10:50 Autor: JP, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel wygrywa z Belgami z VC Greenyard Maaseik w trzech setach
0

W rozegrany meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 belgijski VC Greenyard Maaseik i objął prowadzenie w grupie C.

2019-12-20 14:38 Autor: JP, źródło: JW
JKH pierwszy raz przegrywa z Energą Toruń
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie musieli uznać wyższość toruńskiej Energi. W niedzielny wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe ze "Stalowymi Piernikami" 1:2, a wszystkie bramki padły w drugiej tercji meczu. Spotkanie było niezwykle dramatyczne i zakończyło się trzema karami meczu. W sumie sędziowie podyktowali ponad sto minut kar.

2019-12-16 08:28 Autor: JP, źródło: JKH
JKH przegrywa z Cracovią w karnych
0

Hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w tym sezonie znaleźli sposób na JKH GKS Jastrzębie, odrabiając dwubramkową stratę i odpłacając się tym samym naszemu zespołowi za porażkę poniesioną w niemal identycznych okolicznościach tydzień temu.

2019-12-11 08:36 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ulega GKS-owi Katowice w końcówce meczu
0

Nie udało się naszemu zespołowi podtrzymać zwycięskiej passy rozpoczętej triumfami nad GKS Tychy i Comarch Cracovią. W piątkowy wieczór w derbach JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość GKS Katowice, tracąc decydującego gola na 28 sekund przed syreną za sprawą uderzenia bohatera gości, Patryka Krężołka. Wcześniej wynik po naszej stronie otworzył Henri Auvinen, dzięki czemu na taflę Jastora posypały się maskotki w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-07 17:42 Autor: JP, źródło: JKH
Dziś JKH zmierzy się GKS Katowice. Przyjdźcie z miśkiem!
0

Dziś wieczorem, o 18:00 rozpoczną się derby JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice. Stawką są nie tylko ekstraligowe punkty, ale też zebranie jak największej liczby maskotek w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-06 11:56 Autor: DB, źródło: jkh.pl
JKH lepszy od tyszan
0

Po niezwykłym derbowym meczu na szczycie ekstraligi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze mistrza Polski z Tychów 4:1, zachowując tym samym pozycję lidera.

2019-12-02 08:58 Autor: JP, źródło: JKH