Mecz

Jastrzębski Węgiel wygrywa z Belgami z VC Greenyard Maaseik w trzech setach
0

W rozegrany meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 belgijski VC Greenyard Maaseik i objął prowadzenie w grupie C.

2019-12-20 14:38 Autor: JP, źródło: JW
JKH pierwszy raz przegrywa z Energą Toruń
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w tym sezonie musieli uznać wyższość toruńskiej Energi. W niedzielny wieczór nasz zespół przegrał na wyjeździe ze "Stalowymi Piernikami" 1:2, a wszystkie bramki padły w drugiej tercji meczu. Spotkanie było niezwykle dramatyczne i zakończyło się trzema karami meczu. W sumie sędziowie podyktowali ponad sto minut kar.

2019-12-16 08:28 Autor: JP, źródło: JKH
JKH przegrywa z Cracovią w karnych
0

Hokeiści Comarch Cracovii po raz pierwszy w tym sezonie znaleźli sposób na JKH GKS Jastrzębie, odrabiając dwubramkową stratę i odpłacając się tym samym naszemu zespołowi za porażkę poniesioną w niemal identycznych okolicznościach tydzień temu.

2019-12-11 08:36 Autor: JP, źródło: JKH
JKH ulega GKS-owi Katowice w końcówce meczu
0

Nie udało się naszemu zespołowi podtrzymać zwycięskiej passy rozpoczętej triumfami nad GKS Tychy i Comarch Cracovią. W piątkowy wieczór w derbach JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość GKS Katowice, tracąc decydującego gola na 28 sekund przed syreną za sprawą uderzenia bohatera gości, Patryka Krężołka. Wcześniej wynik po naszej stronie otworzył Henri Auvinen, dzięki czemu na taflę Jastora posypały się maskotki w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-07 17:42 Autor: JP, źródło: JKH
Dziś JKH zmierzy się GKS Katowice. Przyjdźcie z miśkiem!
0

Dziś wieczorem, o 18:00 rozpoczną się derby JKH GKS Jastrzębie z GKS Katowice. Stawką są nie tylko ekstraligowe punkty, ale też zebranie jak największej liczby maskotek w ramach akcji "Teddy Bear Toss".

2019-12-06 11:56 Autor: DB, źródło: jkh.pl
JKH lepszy od tyszan
0

Po niezwykłym derbowym meczu na szczycie ekstraligi zawodnicy JKH GKS Jastrzębie pokonali na Jastorze mistrza Polski z Tychów 4:1, zachowując tym samym pozycję lidera.

2019-12-02 08:58 Autor: JP, źródło: JKH
GKS Jastrzębie przegrywa ze Stomilem Olsztyn przy Harcerskiej
0

Ponosimy pierwszą w tym sezonie domową porażkę. W sobotnie wczesne popołudnie przy Harcerskiej lepszy od GKS-u Jastrzębie okazał się Stomil Olsztyn, wygrywając 2:1.

2019-12-01 10:43 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie remisuje z Puszczą Niepołomice
0

Nie udało się przerwać passy remisów, a przy okazji zanotować pierwszego ligowego zwycięstwa z Puszczą Niepołomice. Po bramkach Marka Mroza i Jose Embalo mecz zakończył się remisem 1:1, co oznacza, że w dalszym ciągu jesteśmy jedyną niepokonaną drużyna w tym sezonie przed własną publicznością.

2019-11-27 13:00 Autor: JP, źródło: GKS
GKS Jastrzębie remisuje w Tychami
0

Z ostatniego w tym roku meczu wyjazdowego wracamy z jednym punktem po remisie z GKS-em Tychy 2:2. Oba gole dla naszego z zespołu zdobył Farid Ali. Był to trzeci ligowy mecz z rzędu, który nasi zawodnicy zakończyli wynikiem 2:2.

2019-11-24 15:04 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
Remis GKS-u z Miedzią Legnica
0

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

2019-11-10 19:25 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie