Nautilus

KS Nautilus dystansuje rywali!
0

Wielkim sukcesem naszej drużyny zakończył się Puchar Europu Juniorów kat C i D , który odbywał się na pływalni Olimpijczyk w Gliwicach.

2016-11-18 09:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Nautilus drugi w Klubowym Pucharze Polski
0

W dniach 15-16 października odbyła się trzecia runda Klubowego Pucharu Polski w Toruniu na którą tradycyjnie wstawił się Klub Sportowy Nautilus. W Trzeciej rundzie udział wzięło prawie 200 zawodników z 14 klubów.

2016-11-03 09:00 Autor: mż, źródło: materiały prasowe
Zawodnicy Nautilusa dobrze spisali się na międzynarodowych zawodach ''Modry Mitink'' w Czechach
0

Zawodnicy Nautilusa z medalami międzynarodowych czeskich zawodów

W miniony weekend zawodnicy jastrzębskiej drużyny pływackiej KS Nautilus uczestniczyli w międzynarodowych zawodach „Modry Miting" w czeskim Nowym Jicinie.

2016-05-22 10:46 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
KS Nautilus wywalczył III miejsce na zawodach I rundy Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka skończyła zawody z rekordem Polski
0

Jastrzębski KS Nautilus zajął miejsce na podium w I rundzie Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka z rekordem

W dniach 9-10 kwietnia rozpoczęła się I runda Klubowego Pucharu Polski w Olecku. W zawodach uczestniczyło 178 zawodników z 14 klubów. Wśród uczestników byli także zawodnicy jastrzębskiego Nautilusa.

2016-04-17 10:30 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Młodzi zawodnicy KS Nautilus zdobyli sporo medali i zajęli II miejsce i w Środkowoeuropejskim Pucharze Młodzieży
0

Młodzi pływacy jastrzębskiego Nautilusa z medalami Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży

Klub Sportowy Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wziął udział w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Drużyna zdobyła II miejsce ustępując ekipie z Czech i wyprzedzając drużynę ze Słowacji.

2016-03-07 10:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
10 grudnia na pływalni Nautilus odbyły się pływackie zawody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
0

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w zawodach pływackich. Padł rekord

10 grudnia rozpływana młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych sprawdziła swoje umiejętności w zawodach na Lagunie.

2015-12-21 15:35 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Udany występ zaliczyli w Pucharze Europy Juniorów zawodnicy klubu pływackiego KS Nautilus
0

Pływacy z Jastrzębia-Zdroju dobrze spisali się w Pucharze Europy Juniorów

Za udany mogą uznać występ w Pucharze Europy Juniorów pływacy jastrzębskiego klubu KS Nautilus, którzy osiągnęli dobre rezultaty zarówno drużynowo, jak i indywidualnie.

2015-11-19 09:45 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
1

Mnóstwo medali naszych pływaków w Poznaniu

KS Nautilus – Jastrzębie Zdrój zajął II miejsce podczas kolejnej edycji klubowego pucharu Polski w pływaniu w płetwach. W zawodach wystartowało 18 pływaków z naszego miasta.

2013-10-17 19:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe