W kolejnym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już bronić Russell Holmes. W klubie pozostaną Rob Bontje i szkoleniowiec, Lorenzo Bernardi. Natomiast do ekipy dołączy 27-letni reprezentant Słowenii, Alen Pajenk.

2013-05-02 00:00 Autor: mw; źródło: jastrzebskiwegiel.pl
0

Mistrz Polski rozbity w Jastrzębiu!

Trzysetowe zwycięstwo w imponującym stylu odniósł Jastrzębski Węgiel w spotkaniu z Resovią Rzeszów. Jastrzębscy siatkarze wygrali siódmy ligowy mecz z rzędu i zachowali tym samym miano jedynej niepokonanej drużyny Plus Ligi na własnym parkiecie.

2012-12-22 00:00 Autor: gs
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
0

Czterech zawodników Jastrzębskiego na igrzyskach

Aż czterech zawodników i jeden trener będzie reprezentowało Jastrzębski Węgiel podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Taka sytuacja w historii naszego klubu, ale i Jastrzębia-Zdroju będzie miała miejsce po raz pierwszy.

2012-07-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Russell Holmes (w środku) był najepiej blokującym zawodnikiem Klubowych Mistrzostw Świata
0

Russell Holmes zostaje w Jastrzębiu

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował dziś o przedłużeniu kontraktu z Russellem Holmesem.

2012-05-14 00:00 Autor: gs
0

Michał Kubiak zostaje w Jastrzębskim Węglu

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował, że kontrakt z Michałem Kubiakiem został przedłużony o trzy lata.

2012-05-09 00:00 Autor: Redakcja
0

Jastrzębski Węgiel blisko półfinału

Jastrzębski Węgiel pokonał w trzecim ćwierćfinałowym spotkaniu PlusLigi Delectę Bydgoszcz. Podopiecznym Lorenzo Bernardiego po raz kolejny udało się odwrócić losy meczu. Mimo że jastrzębianie przegrywali już 0:2 w setach, potrafili się podnieść, doprowadzić do tie-breaka i ostatecznie wygrać 3:2.

2012-03-21 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Russell Holmes (z prawej) poprowadził zespół Jastrzębskiego Węgla do zwycięstwa
0

Jastrzębski nie daje szans Treflowi Gdańsk

Wynikiem 3:0 zakończył się mecz pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Lotosem Trefl Gdańsk. Jedynie w drugim secie gdańszczanie nawiązali walkę z gospodarzami doprowadzając do gry na przewagi. MVP meczu został Russel Holmes.

2012-02-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Kolejny raz w tym sezonie siatkarze Skry udowodnili swoją wyższość nad graczami Jastrzębskiego Węgla
0

Jastrzębski Węgiel bez szans w finale Pucharu Polski

Zdetronizować Skrę - taki cel wyznaczyli sobie jastrzębscy siatkarze przed sezonem. Nie udało się w meczu ligowym, nie udało się także w  finale Pucharu Polski. Jastrzębski Węgiel nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki ze Skrą, która była lepsza w każdym elemencie gry, zdominowała jastrzębian i zasłużenie wygrała 3:0.

2012-01-22 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel w finale Pucharu Polski!

Po emocjonującym pięciosetowym spotkaniu Jastrzębski Węgiel pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i awansował do finału Pucharu Polski. W niedzielę przeciwnikiem jastrzębian będzie Skra Bełchatów, która w drugim półfinale pokonała Resovię.

2012-01-21 00:00 Autor: gs