Adrian Labryga

JKH GKS Jastrzębie po zwycięstwie 1:0 nad TMH Polonią Bytom zajmuje 3 miejsce w tabeli ekstraligi
0

JKH GKS Jastrzębie znów górą - dobra passa hokeistów trwa

JKH GKS Jastrzębie podejmował u siebie zespół TMH Polonia Bytom. Jak poradzili sobie hokeiści z Jastrzębia-Zdroju, którzy przed meczem mogli pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu?

2015-10-03 10:40 Autor: ps, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

Niepokojąca porażka JKH w półfinale

Nie tak wyobrażali sobie mecz w w Sanoku jastrzębianie. Tym bardziej, że po 23 minutach prowadzili 2:0, żeby ostatecznie przegrać z Ciarko PBS Bank KH Sanok 2:5

2014-03-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

JKH udanie rozpoczyna play-off

Obyło się bez niespodzianki. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie wygrał z 1928 KTH Krynica 6:1 (1:0, 4:0, 1:1). Teraz do awansu do półfinału nasi hokeiści potrzebują już tylko dwóch zwycięstw.

2014-02-28 20:33 Autor: mkor
0

Przeżyj jeszcze raz finisz sezonu zasadniczego hokeistów. Było nerwowo

Nie stanęli na wysokości zadania, ale mimo tego - cel zrealizowali. Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie zajęli ostatecznie trzecie miejsce w sezonie zasadniczym Polskiej Hokej Ligi. Wymiernie pomógł im w tym bezpośredni rywal w tabeli - Cracovia, która na własne życzenie zaprzepaściła szansę wskoczenia na podium.

2014-02-27 00:00 Autor: mkor
0

Hokej: rozpędzony JKH. Zwalniać nie zamierza

9:2. Takim wynikiem JKH GKS Jastrzębie poskormiło w meczu u siebie HC GKS Katowice. Nasz zespół wraca do formy i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze lepiej.

2013-11-23 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH, hokej.net
Richard Kral nie mógł zagrać w sparingu z GKS-em Tychy. Wykluczyła go kontuzja
0

Osłabiony JKH przegrywa z Tychami

Jastrzębski Klub Hokejowy doznał trzeciej porażki w meczach sparingowych. Tym razem zespół Mojmira Trliczika uległ u siebie GKS-owi Tychy 1:3.

2013-08-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Pięciu zawodników JKH podpisało nowy kontrakt

Petr Lipina, Mateusz Bryk, Kamil Górny, Mateusz Rompkowski i Adrian Labryga podpisali nowe kontrakty z JKH GKS Jastrzębie.

2013-05-01 00:00 Autor: mw
0

Pogrom na Jastorze. JKH walczy dalej

Niezwykłe emocje i niesamowita radość towarzyszyły dzisiejszej rozgrywce na lodowisku Jastor, gdzie JKH rozgromił Comarch Cracovię 5:0. Dzięki temu jastrzębianie wciąż mają szansę na złoty medal .

2013-03-25 00:00 Autor: pww
archiwum
0

JKH GKS z Pucharem Polski!!!

Hokeiści JKH GKS dokanali historycznego wyczynu i po zaciętym spotkaniu wygrali w finale Pucharu Polski z Ciarko Sanok.

2012-12-29 00:00 Autor: mm
archiwum
0

JKH GKS w finale Pucharu Polski

Potężny strzał Adriana Labrygi tuż przed końcem dogrywki dał JKH GKS Jastrzębie upragniony awans do finału Pucharu Polski.

2012-12-29 00:00 Autor: jkh.pl