Porażka

Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 14:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Hokej: W niedzielę na Jastor przyjedzie Tauron GKS Katowice
0

W najbliższą niedzielę do Jastrzębie przyjedzie drużyna Tauronu GKS Katowice. Spotkanie będzie okazją na to by odskoczyć w tabeli hokeistom z Katowic.

2017-10-20 10:20 Autor: PS
II liga: Pierwsza porażka GKS-u przy Harcerskiej
0

W meczu 12. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrywa z Garbarnią Kraków 1:2. Bramkę dla GKS-u zdobył Daniel Szczepan. Jest to pierwsza porażka zawodników Jarosława Skrobacza na własnym terenie w tym sezonie.

2017-10-07 19:12 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Wicemistrz nie taki straszny, przegrana JKH w meczu z GKS-em Tychy
0

Faworyt sprostał zadaniu, bo GKS Tychy wygrał na Jastorze 4:1, ale jastrzębianie tanio skóry nie sprzedali. Podopieczni Roberta Kalabera do końca walczyli o poprawę rezultatu, ale rywal na więcej już nie pozwolił i trzy punkty zasłużenie pojechały do Tychów.

II liga: Warta Poznań przerywa serię GKS-u Jastrzębie
0

W 9 kolejce II ligi piłkarze Jarosława Skrobacza pierwszy raz w tym sezonie musieli uznać wyższość swoich rywali. Porażka 0:1 z Wartą Poznań, przerwała serię 8 spotkań bez porażki.

2017-09-16 21:07 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Liga okręgowa: Granica Ruptawa pechowo przegrywa z Naprzodem Czyżowice
0

W miniony weeknd inauguracyjny mecz, po spadku do ligi okręgowej, rozegrali zawodnicy Granicy Ruptawa. Ruptawianie na Estadio de Libowiec podjęli zespół Naprzodu Czyżowice.

2017-08-14 15:32 Autor: PS
Piłkarski weekend w Jastrzębiu-Zdroju: IV liga
0

31 kolejka na pewno nie była szczęśliwa dla zespołu Granicy Ruptawa, który przegrał 0:2 w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Mokre.

2017-05-29 15:12 Autor: PS
GKS 1962 Jastrzębie traci punkty w Bielsku-Białej
0

W meczu 27. kolejki III ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1:3. To już czwarty z kolei mecz naszej drużyny bez zwycięstwa.

2017-05-14 22:08 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
PlusLiga: po długiej walce Pomarańczowi ulegli AZS-owi
0

W 28. kolejce rozgrywek siatkarskiej PlusLigi Jastrzębski Węgiel przegrał na wyjeździe z ONICO AZS-em Politechnika Warszawska w tie-break’u.

2017-03-22 15:30 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Granica Ruptawa vs. Unia Racibórz: bramkarz gości zanotował asystę
0

W 19. kolejce rozgrywek IV ligi Granica Ruptawa przegrała na własnym boisku z Unią Racibórz 1:2.

2017-03-18 19:00 Autor: raj