Puchar Polski

Niespodzianka w Pucharze Polski. GKS odpadł w półfinale
0

III-ligowy GKS 1962 Jastrzębie przegrał w półfinale rozgrywek grupy śląskiej Rybnik Pucharu Polski z grającą w lidze okręgowej MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był konkurs rzutów karnych.

2017-03-13 15:35 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Puchar Polski: GKS zagra z Odrą przy pustych trybunach
0

Zanim GKS 1962 Jastrzębie rozpocznie rundę wiosenną III ligi zmierzy się jeszcze z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski. Jest to zaległy mecz IV rundy grupy śląskiej Rybnik Pucharu Polski.

2017-03-09 14:15 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
Jastrzębski Węgiel wrócił bez pucharu
0

Za nami rozgrywki Pucharu Polski. Zacięty mecz Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozstrzygnął się w czterech setach.

2017-01-16 08:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Pomarańczowi w finale Pucharu Polski
0

Trwa dobra passa Jastrzębskiego Węgla. Po ostatnich meczach w lidze nasi siatkarze zajmują 4. lokatę w tabeli. Natomiast w Pucharze Polski awansowali do turnieju finałowego.

2017-01-11 22:40 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski
0

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel pokonał BBTS Bielsko-Biała 3:0 i awansował do kolejnej rundy tych rozgrywek.

2017-01-05 18:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Półfinał nie dla nas. GKS kończy udział w Pucharze Polski z podniesioną głową
0

GKS 1962 Jastrzębie zremisował w Suwałkach z Wigrami 1:1. Jedynego gola dla jastrzębian zdobył w 46 minucie Damian Tront.

2016-11-30 19:52 Autor:
Decydujące starcie w Pucharze Polski
0

Już w środę o godzinie 17.30 na stadionie w Suwałkach rozstrzygnie się sprawa awansu do półfinału Pucharu Polski. Wigry Suwałki podejmą GKS 1962 Jastrzębie.

2016-11-29 19:42 Autor:
Czy GKS 1962 Jastrzębie odniesie historyczny sukces w Pucharze Polski? Dowiemy się już jutro
0

Jutro wielki dzień dla jastrzębskiej piłki. GKS 1962 Jastrzębie zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z drużyną Wigry Suwałki. Czy nasi piłkarze pokonają przeciwników i zagrają w półfinale pucharu? Przypomnijmy sobie jak obie drużyny radziły sobie w tegorocznych rozgrywkach.

2016-10-24 18:45 Autor: df, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie w 1/8 Pucharu Polski!
0

GKS 1962 Jastrzębie pokonał w meczu na własnym stadionie zespół Radomiaka Radom i awansował do 1/8 Pucharu Polski, gdzie zagra z zespołem z Ekstraklasy.

2016-08-12 08:25 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
GKS 1962 Jastrzębie pokonuje faworyta w rundzie wstępnej Pucharu Polski
0

W sobotę 16 lipca drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie pokonała w rundzie wstępnej Pucharu Polski faworyzowaną Olimpię Grudziądz 1:0.

2016-07-18 13:00 Autor: ps, źródło: GKS 1962 Jastrzębie