Adrian Kopacz

0

GKS Jastrzębie: remis w Świerklanach na początek sezonu

GKS 1962 Jastrzębie w pierwszym meczu ligowego sezonu 2012/2013 zremisował na wyjeździe z Fortecą Świerklany 1:1.

2012-08-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie: remis w pierwszym sparingu

W pierwszym tego lata sparingu piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie zremisowali 2:2 z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice.

2012-07-11 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

Fatalna końcówka. GKS przegrywa w Pucharze Polski

GKS 1962 Jastrzębie przegrał dziś z Polonią Łaziska Górne 0:2 i swój udział w Pucharze Polski kończy na ćwierćfinale szczebla wojewódzkiego.

2012-05-22 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie pewnie pokonuje GTS Bojszowy

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał GTS Bojszowy 4:0 w spotkaniu 24. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi. O losach meczu rozstrzygnęła pierwsza połowa, w której jastrzębianie zdobyli trzy gole.

2012-05-05 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Piłkarze GKS-u po raz kolejny mogli cieszyć się ze zwycięstwa
0

Emocje na Harcerskiej. GKS ogrywa lidera z Czańca

GKS 1962 Jastrzębie pokonał 2:1 dotychczasowego lidera rozgrywek, LKS Czaniec. Jastrzębianie przegrywali, ale dzięki bramkom Kamila Gorzały i Kamila Jadacha odwrócili losy meczu i zdobyli kolejne 3 punkty.

2012-04-18 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Witold Wawrzyczek nie będdzie już reprezentował barw GKS-u Jastzębie (archwium)
0

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczęli zgrupowanie

21 zawodników GKS-u 1962 Jastrzębie przebywa w Kamieniu na trwającym od 30 stycznia do 4 lutego zgrupowaniu. Nie ma wśród nich Witolda Wawrzyczka, który zrezygnował z gry w GKS-ie.

2012-02-01 00:00 Autor: gs
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie: niespodzianka na Harcerskiej

Niespodziewanym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugim zespołem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jastrzębianie ograli wyżej notowanych rywali 4:1.

2011-11-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Szymon Prostacki był załamany po meczu. To przez jego błąd GKS nie zwyciężył w Wiśle.
0

GKS Jastrzębie remisuje w Wiśle

Fatalny błąd Szymona Prostackiego zdecydował, że GKS nie wywiózł z Wisły trzech punktów. Jastrzębianie w 90. minucie spotkania stracili bramkę po uderzeniu z 60 metrów.

2011-11-06 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie przegrywa z Rekordem Bielsko-Biała

GKS 1962 Jastrzębie po słabym spotkaniu przegrał przed własną publicznością z Rekordem Bielsko-Biała 2:5. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się były zawodnik jastrzębskiej drużyny - Bartosz Woźniak.

2011-10-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

Kolejne zwycięstwo GKS-u Jastrzębie

W spotkaniu 8. kolejki II grupy śląskiej IV ligi GKS 1962 Jastrzębie pokonał na własnym boisku Iskrę Pszczyna 1:0. Jest to trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu jastrzębskich piłkarzy. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 18. minucie Mateusz Wrana.

2011-09-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita