Michał Kubiak

0

Jastrzębski Węgiel wygrywa, ale znowu ma problem z grą po przerwie

Jastrzębski Węgiel bez większego problemu ograł u siebie beniaminka Plus Ligi - BBTS Bielsko-Biała 3:1. Seta stracił po 10-minutowej przerwie. - Za każdym razem oznacza ona dla nas kłopoty - powiedział po meczu Lorenzo Bernardi.

2013-11-11 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od wicemistrzów Polski!

W 4. kolejce siatkarskiej Plus Ligi wicemistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gościła u siebie siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po emocjonującym meczu wygrali 3:2.

2013-11-03 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Mistrz Polski na kolanach! Przeżyj to jeszcze raz

To miało być elektryzujące starcie - brązowy medalista ubiegłego sezonu, kontra mistrz Polski. I faktycznie emocji nie zabrakło. Jastrzębski Węgiel po świetnym meczu ograł Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (30:28, 25:19, 23:25, 25:22).

2013-10-27 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Jastrzębski Węgiel wygrywa w Częstochowie

Pewne zwycięstwo 3:0 (25:20, 25:20, 25:20) odnieśli siatkarze Jastrzębskiego Węgla w meczu z AZS-em Częstochowa. Znacznie lepiej niż inagurację zagrał Krzysztof Gierczyński.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel, Plus Liga
0

Pod lupą: Michał Kubiak

Jastrzębski Węgiel nieoczekiwanie przegrał u siebie z Indykpolem AZS Olsztyn 1:3. Jak w tym meczu zagrał jeden z filarów zespołu i reprezentant Polski - Michał Kubiak?

2013-10-15 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Sensacyjna porażka Jastrzębskiego Węgla. Kapitan załamany.

Jastrzębski Węgiel niespodziewanie przegrał we własnej hali z Indykpolem AZS-em Oslsztyn 1:3. Była to I kolejka nowego sezonu Plus Ligi.

2013-10-13 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Michał Kubiak został wyróżniony podczas 11. Memoriału Huberta Wagnera
0

Memoriał Wagnera: Kubiak wyróżniony

Polska reprezentacja siatkarska wygrała 11. Memoriał Huberta Wagnera rozegrany w Płocku. Michał Kubiak został wybrany najlepszym przyjmującym turnieju.

2013-09-10 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Memoriał Wagnera: zagrają dwaj z Jastrzębskiego Węgla

Michał Kubiak oraz Damian Wojtaszek znaleźli się w kadrze na Memoriał Huberta Wagnera. Turniej zaczyna się w piątek w Płocku i to po jego zakończeniu, selekcjoner zadecyduje, którzy zawodnicy wystąpią w mistrzostwach Europy.

2013-09-05 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Michał Kubiak cieszy się zaufaniem selekcjonera reprezentacji
0

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla powalczą o mistrzostwo Europy

Michał Kubiak i Damian Wojtaszek otrzymali powołanie do siatkarskiej reprezentacji Polski. We wrześniu czekają ich mistrzostwa Europy.

2013-08-03 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Jastrzębski Węgiel
archiwum
0

Skra pokonana w hicie kolejki!

Siatkarzom Jastrzębskiego Węgla udało się pokonać wicemistrza Polski, Skrę Bełchatów. Po emocjonującym spotkaniu zwycięsko z rywalizacji wyszli jastrzębianie oddając rywalowi tylko jednego seta.

2012-11-04 00:00 Autor: mm