Michał Kubiak

0

Pierwszy krok postawiony. Jastrzębski - Rennes 3:0

Od zwycięstwa w trzech setach rozpoczęli zmagania w Pucharze CEV siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Kibicom w pamięci zapadnie przede wszystkim drugi set. Gospodarze przegrywali w nim już 10-cioma punktami, ale mimo to zdołali go wygrać

2012-10-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Jastrzębski Węgiel lepszy od Trefla

Jastrzębska drużyna świetnie zaprezentowała się przed własną publicznością w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Trzy punkty powędrowały na konto Jastrzębskiego Węgla a zespół z Gdańska nie ugrał nawet seta.

2012-10-20 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
0

Jastrzębski zwycięża w pierwszym meczu sezonu

Jastrzębski Węgiel nowy sezon rozgrywek w PlusLidze rozpoczął zwycięstwem 3:0 nad Effectorem Kielce.

2012-10-06 00:00 Autor: Lucyna Kebsol
0

Czterech zawodników Jastrzębskiego na igrzyskach

Aż czterech zawodników i jeden trener będzie reprezentowało Jastrzębski Węgiel podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Taka sytuacja w historii naszego klubu, ale i Jastrzębia-Zdroju będzie miała miejsce po raz pierwszy.

2012-07-11 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
Russell Holmes (w środku) był najepiej blokującym zawodnikiem Klubowych Mistrzostw Świata
0

Russell Holmes zostaje w Jastrzębiu

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował dziś o przedłużeniu kontraktu z Russellem Holmesem.

2012-05-14 00:00 Autor: gs
0

Michał Kubiak zostaje w Jastrzębskim Węglu

Zarząd Jastrzębskiego Węgla poinformował, że kontrakt z Michałem Kubiakiem został przedłużony o trzy lata.

2012-05-09 00:00 Autor: Redakcja
archiwum
0

Jastrzębski Węgiel: Udany początek rywalizacji o brąz

Bardzo dobrze rywalizację o brązowy medal PlusLigi rozpoczęli jastrzębianie. W Kędzierzynie pokonali ZAKSĘ 3:1 robiąc pierwszy krok w drodze po brąz.

2012-04-18 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
0

Koniec marzeń o finale. Jastrzębski zagra o brąz

Nie udało się siatkarzom Jastrzębskiego Węgla przedłużyć rywalizacji w półfinale PlusLigi. Skra wygrała trzeci mecz w Jastrzębiu i to bełchatowianie zagrają w finale ze zwycięzcą pary ZAKSA - Resovia.

2012-04-11 00:00 Autor: Mateusz Matkowski
Po raz kolejny w tym sezonie Jastrzębski Węgiel musiał uznać wyższość bełchatowskiej Skry
0

W drugim meczu Skra wyraźnie lepsza

Drugie spotkanie półfinałowe Skry z Jastrzębskim Węglem dostarczyło dużo mniej emocji niż mecz numer 1. Skra wygrała pewnie 3:0 i w rywalizacji o awans do finału PlusLigi prowadzi już 2:0.

2012-04-05 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Jacek Nawrocki mógł być zadowlony ze zwycięstwa, ale gra jego podopiecznych pozostawiała wiele do życzenia.
0

Emocje w Bełchatowie. Skra minimalnie lepsza

Po raz kolejny Skra pokonała Jastrzębski Węgiel w tym sezonie. Tym razem jednak nie poszło im tak łatwo jak w rundzie zasadniczej. O zwycięstwie zadecydował dopiero tie-break w którym lepsi byli gospodarze.

2012-04-04 00:00 Autor: Mateusz Matkowski