Michał Kubiak

0

Walczyli do końca, ale ostatecznie są poza podium Plus Ligi

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali walkę o brązowy medal mistrzostw Polski. W decydującym meczu ulegli w Bełchatowie Skrze 3:1 (19:25, 25:23, 29:27, 25:23).

2015-05-07 08:20 Autor: mkor
0

Siatkówka: jastrzębski akcent w sukcesie Polaków

Michał Kubiak w ostatnim sezonie był prawdziwym liderem Jastrzębskiego Węgla. W reprezentacji nie odegrał tak znaczącej roli, ale świetną postawą i tak przyczynił się do złotego medalu mistrzostw świata.

2014-09-25 10:17 Autor: mkor
0

Był liderem, teraz odchodzi. Wielka strata Jastrzębskiego Węgla

Tak drogiego transferu w historii tej dyscypliny w Polsce jeszcze nie było. Michał Kubiak odchodzi z Jastrzębskiego Węgla do tureckiego Halkbanku Ankara. Kibice w Jastrzębiu zobaczą go jednak jeszcze w pomarańczowych barwach.

2014-07-09 10:51 Autor: mkor
0

Jastrzębski pokonuje ZAKSĘ

Jastrzębski Węgiel pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w pierwszym meczu o brązowy medal Plus Ligi. O zwycięstwie naszej drużyny zadecydował tie-break.

2014-04-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel szuka siatkarskich talentów

Potrafisz grać w siatkówkę? Z ekscytacją śledzisz występy Łasko, Kubiaka czy Masnego? Jastrzębski Węgiel zaprasza młodych chłopców na treningi w swojej akademii.

2014-04-18 11:27 Autor: mkor, źródło: JW
Mariusz Wlazły nie miał problemów z jastrzębskim blokiem
0

Jastrzębie dużo słabsze od Skry. Nie zagra w finale

Bezradność towarzyszyła dzisiaj zawodnikom Jastrzębskiego Węgla. Rozczarowali wszyscy. Nie wygrali nawet jednego seta. Porażka 0:3 na własnym boisku oznacza brak awansu do finału Plus Ligi.

2014-04-13 17:14 Autor: mkor
Michał Kubiak był bezradny w dzisiejszym meczu
0

Siatkarze bez wigoru. Finału nie będzie?

Jastrzębski Węgiel przegrał z PGE Skrą Bełchatów 0:3 w drugim meczu półfinału Plus Ligi. Nasza drużyna jedynie w pierwszym secie toczyła wyrównaną walkę z rywalem. Kolejna porażka będzie oznaczać brak awansu do finału rozgrywek.

2014-04-07 00:00 Autor: mkor
Siatkarze z Radomia byli bezradni wobec gry naszej drużyny
0

Jastrzębski Węgiel deklasuje w drugim meczu play off

Jastrzębski Węgiel po raz drugi pokonał Cerrad Czarnych Radom 3:0 w drugim meczu fazy play off o miejsca 1-8 PlusLigi. Wygląda na to, że jastrzębianie jak najszybciej chcą mieć ćwierćfinał za sobą. Kolejną dobrą partię rozegrał kapitan drużyny - Michał Łasko. MVP meczu został jednak Michał Kubiak.

2014-03-07 00:00 Autor: mkor, źródło
0

Ćwierćfinał siatkarzy: Łasko i spółka nie dali szans rywalom

Ruszyła faza play-off, a siatkarze Jastrzębskiego Węgla poczuli krew. Rywal, który przysporzył im tyle trudności w rundzie zasadniczej, tym razem został odesłany z kwitkiem już po trzech setach. Jastrzębski Węgiel bez problemu wygrał mecz 1/4 finału i pokonał Cerrad Czarnych Radom 3:0.

2014-03-06 00:00 Autor: mkor
Jastrzebianie byli bezlitośni dla zaprzyjaźnionego klubu z Rzeszowa
0

Resovia na kolanach. Hej Jastrzebie!

Idealnie. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla zdominowali dzisiaj lidera Plus Ligi - Asseco Resovię Rzeszów i wygrali w pierwszym meczu o finał Ligi Mistrzów 3:0. Na boisku klasą samą w sobie był Michał Kubiak.

2014-02-05 22:09 Autor: Mateusz Kornas