Siatkówka

0

Jastrzębski Węgiel prawie wyeliminowany

Jastrzębski Węgiel został pokonany na własnym parkiecie przez Asseco Resovię Rzeszów 3:1. Tym samym podopiecznym Roberto Piazzy jedynie cudem udałoby się awansować do finału.

2015-03-18 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Siatkarki kończą sezon zasadniczy na siódmej lokacie

KS Jastrzębie-Borynia zakończyło sezon zasadniczy porażką 3:0 z Karpatami Krosno (23:25, 20:25, 13:25) i ostatecznie znalazło się na 7. miejscu w tabeli z dorobkiem 34. punktów.

2015-03-11 00:00 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Jastrzębski zaczyna z Resovią od porażki

W niedzielne popołudnie, Jastrzębski Węgiel przegrał pierwszy pojedynek z Asseco Resovią Rzeszów 3:1 w półfinale PlusLigi.

2015-03-09 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Pomarańczowi w półfinale PlusLigi!

Jastrzębski Węgiel awansował do półfinału PlusLigi! Pomarańczowi w decydującym meczu pokonali Cuprum Lubin po ponad dwugodzinnej walce.

2015-03-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wraca do gry o półfinał!

Jastrzębski Węgiel we wczorajszym spotkaniu rewanżowym fazy play-off z Cuprum Lubin wygrał i jednocześnie doprowadził do trzeciego meczu, który zadecyduje o tym, kto zagra w półfinale.

0

Jastrzębski przegrywa w pierwszym meczu fazy play-off

Jastrzębski Węgiel w środowy wieczór zmierzył się z Cuprum Lubin na wyjeździe w ramach fazy play-off. Podopieczni Roberto Piazzy odnieśli bolesną porażkę, nie wygrywając nawet jednego seta.

2015-02-26 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

KS Jastrzębie-Borynia wygrywa zgodnie z planem

W zeszłą sobotę KS Jastrzębie-Borynia na własnej hali podejmowało SMS PZPS Szczyrk. Podopieczne Jarosława Bodysa wygrały nie przegrywając ani jednego seta.

2015-02-23 00:00 Autor: mkor, źródło: KS J-B
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa na koniec sezonu zasadniczego

W ramach 23. kolejki PlusLigi, Jastrzębski Węgiel podejmował na własnym terenie Cuprum Lubin. Mecz rozstrzygnął się dopiero po tiebreaku, w którym lepsi okazali się goście.

2015-02-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Koniec przygody Jastrzębskiego Węgla z Ligą Mistrzów

Jastrzębski Węgiel odpadł z walki o Ligę Mistrzów. Sir Safety Perugia wygrało środowe spotkanie 3:0 i tym samym awansowało dalej.

2015-02-19 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa w Gdańsku

W zeszłą niedzielę Jastrzębski Węgiel grał na wyjeździe z Lotosem Trefl Gdańsk. Niestety podopieczni Roberto Piazzy byli bezradni wobec świetnej formy gospodarzy i przegrali 3:1.

2015-02-16 00:00 Autor: mkor, źródło: JW