Szymon Prostacki

0

GKS rozpoczął treningi bez czołowych zawodników

Wczoraj o 17:00 na boisku przy ul. Kościelnej przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze jastrzębskiego GKS-u. Na pierwszym treningu zabrakło kilku podstawowych piłkarzy, którzy najprawdopodobniej odejdą z klubu.

2012-07-10 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

GKS remisuje z Naprzodem Rydułtowy

GKS 1962 Jastrzębie w spotkaniu 27. kolejki drugiej grupy śląskiej IV ligi zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1. Bramkę dla jastrzębian strzelił w 53. minucie Kamil Duda, a 17 minut później wyrównał Patryk Organista.

2012-05-26 00:00 Autor: gs
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie: niespodzianka na Harcerskiej

Niespodziewanym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a drugim zespołem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jastrzębianie ograli wyżej notowanych rywali 4:1.

2011-11-12 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie remisuje z AKS-em Mikołów

Słaby pojedynek zaprezentowali piłkarze GKS-u Jastrzębie i AKS-u Mikołów. Gospodarze, mimo kilku świetnych okazji, nie byli w stanie strzelić bramki i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

2011-10-29 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS 1962 Jastrzębie przegrywa z Rekordem Bielsko-Biała

GKS 1962 Jastrzębie po słabym spotkaniu przegrał przed własną publicznością z Rekordem Bielsko-Biała 2:5. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się były zawodnik jastrzębskiej drużyny - Bartosz Woźniak.

2011-10-15 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
archiwum
0

GKS Jastrzębie w finale podokręgowego Pucharu Polski

GKS 1962 Jastrzębie w półfinale podokręgowego Pucharu Polski pokonał na własnym boisku Polonię Marklowice 2:0. O rozstrzygnięciu w tym meczu zdecydować musiała dogrywka, w której bramki na wagę awansu zdobył Kamil Jadach.

2011-09-29 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
GKS 1962 Jastrzębie: porażka w Czańcu
0

W 5. kolejce zmagań II grupy śląskiej IV ligi GKS 1962 Jastrzębie przegrał w Czańcu z tamtejszym LKS-em 0:2.

2011-09-04 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
GKS Jastrzębie: drugi remis w tym sezonie
0

W trzeciej kolejce IV ligi GKS Jastrzębie zremisował w Żywcu z Góralem 1:1.

2011-08-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
GKS Jastrzębie: remis na inaugurację IV ligi
0

Na inaugurację rozgrywek IV ligi (II grupa śląską) piłkarze GKS-u Jastrzębie zremisowali 1:1 z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

2011-08-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: gksjastrzebie.com