Plus Liga

0

Jastrzębski Węgiel zaznaje smaku porażki

Jastrzębski Węgiel zakończył swoją serię zwycięstw podczas sobotniego meczu w Radomiu. Wojskowi tego dnia byli zdecydowanie lepsi, o czym przekonuje wynik meczu (3:0).

2015-02-02 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel kolejny raz zwycięski

W niedzielne popołudnie Jastrzębski Węgiel zmierzył się z AZS Politechnika Warszawska i pewnie wygrał nie przegrywając ani jednego seta (3:0).

2015-01-25 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Wysoka forma siatkarzy

To był trzeci ligowy mecz w tym roku i trzeci wygrany. Tym razem Jastrzębski Węgiel we własnej hali wygrał 3:0 z Indykpolem AZS Olsztyn. Znowu zabrakło Zbigniewa Bartmana.

2015-01-18 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Mariusz Wlazły
0

Pomarańczowy Bełchatów!

Ten mecz nie zawiódł. Starcie pomiędzy PGE Skrą Bełchatów, a Jastrzębskim Węglem oglądało się z przyjemnością. Tym bardziej, że zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł zespół z Jastrzębia.

2014-12-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Dobry Wojtaszek, Jastrzębski wyjeżdża z Lubina z kompletem punktów

Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 3:1. Nasi zawodnicy tylko w pierwszym secie pozwolili gospodarzom prowadzić grę.

2014-12-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Trener Roberto Piazza
0

Jastrzębski Węgiel: dopadło ich zmęczenie?

Świetną passę mieli ostatnio gracze Jastrzębskiego Węgla. 6 wygranych ligowych spotkań z rzędu. Niestety, została ona przerwa w Bydgoszczy.

2014-11-24 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Zacięty mecz w Warszawie. Jastrzębski górą

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:2 drużynę AZS-u Politechniki Warszawskiej. Mecz był wyrównany, losy zwycięstwa do końca się ważyły, a obie ekipy spędziły na parkiecie blisko trzy godziny.

2014-11-10 08:50 Autor: mkor, źródło: JW
0

Ważne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

Na takie zwycięstwo w Jastrzębiu czekali. Po niezbyt przekonującym początku sezonu, drużyna Roberto Piazzy znakomicie zagrała w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i wygrała 3:1. Świetny występ zanotował Michał Łasko.

2014-10-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel
0

Beniaminek bez szans w starciu z Jastrzębskim

Jastrzębski Węgiel pokonał za trzy punkty 3:1 beniaminka Plus Ligi MKS Banimex Będzin. Drużyna Roberto Piazzy jest na 6. miejscu w tabeli.

2014-10-23 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Szkoda punktu, Jastrzębski po tie-breaku pokonuje AZS

Jastrzębski Węgiel traci jeden punkt - tak trzeba napisać o pojedynku naszego zespołu z AZS-em Częstochowa. Ten mecz powinien zakończyć się pewnym zwycięstwem Łaski i spółki, tymczasem sztuka ta udała się dopiero w pięciu setach.

2014-10-12 10:40 Autor: mkor, źródło: Jastrzębski Węgiel